Weekendowa promocja: Coach Yourself

ARTYKUŁ PROMOCYJNY 05-10-2012, 07:18

Czy wiesz, jacy ludzie mają największą energię do działania, osiągając małe i duże sukcesy? Tylko ci, którzy inwestują swój czas i pieniądze w rozwój osobisty. Nie można stawać się człowiekiem szczęśliwszym, gdy stoi się w miejscu. Dostępny w promocji e-book "Coach Yourself" da Ci możliwość wykonania kolejnego kroku w stronę spełnionych celów poprzez zmianę osobistą.

Coach YourselfKsiążka, którą dziś polecamy - Coach Yourself - jest skierowana do osób szukających innowacyjnych sposobów skutecznego rozwiązywania problemów. Jest alternatywą drogich sesji coachingowych - została zbudowana w taki sposób, aby czytelnik mógł używać jej wielokrotnie, ciągle na nowo rozwijając siebie i swoje umiejętności.

Autorka tej publikacji, Anna Kopciowska, jest trenerką rozwoju osobistego, coachem z 7-letnim doświadczeniem, założycielem praktycznej szkoły trenerów w Polsce opartej na kanadyjskich i amerykańskich programach rozwojowych. Szkoli rocznie ponad 3000 osób, w tym managerów średniego i wysokiego szczebla dużych i średnich firm. W książce będzie gimnastykować Twój umysł poprzez ćwiczenia i pytania, które pomogą Ci się dowiedzieć, co Cię w życiu uszczęśliwia, czego potrzebujesz i w jakim kierunku zmierzasz.

Wydawca jest na tyle pewny jakości wiedzy zawartej tej publikacji, że udziela wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiona książka nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł ją zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w nią pieniędzy.

Do końca tego weekendu, tj. do północy 7 października, wersję elektroniczną (w formatach PDF, EPUB, MOBI) można kupić 50% taniej, z kolei za wersję drukowaną zapłacimy 25% taniej.

Dowiedz się więcej i zamów: Coach Yourself

Interesują Cię książki innego typu? Oto przegląd najnowszych e-booków, wydanych przez Złote Myśli. Kliknij w okładkę, aby przejść do opisu wybranej książki.

NLP wg Dantego Myśl jak człowiek biznesu Jak zostać szefem
Finansowy spokój Fastlane Milionera Dzieci szczęścia
Praca. Kochaj albo rzuć! Jak jeździć oszczędnie Planuj i bogać się
Subtelna kobieta we współczesnym świecie Niewyobrażalny potencjał TOXIC

Więcej e-booków, audiobooków i książek znajdziesz na stronie Złotych Myśli


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy