Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

UFOMiners wprowadza na rynek cztery systemy kopiące kryptowaluty

01-11-2016, 13:01

Jeden z  producentów sprzętu do kopania kryptowalut, firma UFOMiners, wprowadza na rynek cztery systemy kopiące kryptowaluty Bitcoin i Litecoin: MesaMiner, NekrosMiner, OberonMiner i OberonMiner Prime

Zarówno MesaMiner jak i NekrosMiner zapewniają prędkość hashowania na poziomie odpowiednio 60 i 85 TH/s. System MesaMiner to specjalna edycja znanego rozwiązania RinoMiner. Natomiast systemy OberonMiner i OberonMiner Prime zaprojektowane zostały w celu kopania kryptowaluty Litecoin i osiągają prędkość hashowania na poziomie 1,2 GH/z i 2,2 GH/s.

Ceny systemów zaczynają się od 3 200 USD.

Firma UFOMiners obecna jest na rynku już od niemal dwóch lat. Powstała w 2014 roku, zatrudnia  specjalistów mogących poszczycić się wieloma latami doświadczenia w zakresie projektowania i tworzenia sprzętu oraz w dziedzinie inżynierii i zarządzania. Doświadczenie i wiedza pracowników pozwala firmie UFOMiners na tworzenie wszystkich kluczowych komponentów sprzętowych wewnętrznie, bez konieczności polegania na zewnętrznych rozwiązaniach. Wykorzystanie nowych, alternatywnych metod produkcji pomaga w utrzymaniu kosztów na niskim poziomie przy jednoczesnym zapewnieniu jak najlepszej wydajności proponowanych rozwiązań.

Sprzęt produkcji UFOMiners przechodzi dwuetapową procedurę testową w trakcie procesu produkcji, a także po jego zakończeniu. Ponadto wszystkie cztery modele sprzętowe UFOMiners objęte są pięcioletnią gwarancją dotyczącą defektów produkcyjnych.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              





Ostatnie artykuły:


fot. DALL-E



fot. DALL-E



fot. Freepik



fot. DALL-E



fot. DALL-E