Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Tradoro: Idealne oprogramowanie tworzą użytkownicy (wideo)

17-08-2010, 12:27

Ruszyła nowa, odświeżona wersja strony Tradoro dostarczającej oprogramowanie dla sklepów internetowych. Grafikę serwisu wybrali sami internauci podczas głosowania. Wszystko zgodnie z misją Tradoro, według której stworzenie idealnego oprogramowania jest możliwe, ale tylko jeśli słuchamy użytkowników.

Wiele firm tworzących sklepy internetowe zapomina o swoich użytkownikach. Nie odpowiadają na ich prośby, ograniczają możliwości kontaktu, nie dają się poznać, nie słuchają ich cennych opinii.

>> Czytaj też: Jak sprawdzić, czy sklep internetowy jest wiarygodny?

Na podstawie przeprowadzonych obserwacji Tradoro commerce zdecydowało się postawić właśnie na użytkowników, dając im głos, wysłuchując i pozwalając się poznać. Wszystko po to, by oddać w ich ręce bardziej przyjazne oprogramowanie do tworzenia sklepów internetowych.

Sonda
Masz swój sklep internetowy?
  • Tak
  • Nie, ale chcę założyć
  • To zupełnie nie dla mnie
wyniki  komentarze

Aktualnie powstaje nowa wersja witryny, na której można dowiedzieć się wszystkiego na temat dostarczanego oprogramowania, jak również poznać i przetestować je za darmo.

Tradoro postarało się o to, by ułatwić użytkownikom wszelki kontakt z firmą – czy to w sprawie obsługi, porady na temat oprogramowania czy wiedzy z zakresu e-commerce. W tym celu stworzono specjalny blog firmowy, na którym użytkownik znajdzie nie tylko aktualności o Tradoro, ale również omówienie zagadnień z zakresu rynku e-commerce czy prowadzenia skutecznego handlu w sieci.

W odpowiedzi na propozycje użytkowników systemu wprowadzono również nowe funkcje dostępne bez dodatkowych opłat. Wśród nich integrację z Allegro, która umożliwia nie tylko automatyczne ponawianie aukcji z panelu sklepu, aż do wyczerpania zapasów magazynowych, ale również dodawanie większej ilości zdjęć czy tworzenie rozbudowanego wyglądu aukcji.

- Tradoro jest społecznością, a nie samym systemem do tworzenia sklepów internetowych, co za tym idzie, liczy się dla nas zdanie każdego użytkownika, gdyż tylko w grupie jest siła dzięki której możemy stworzyć oprogramowanie idealne - mówi pomysłodawca oprogramowania Tradoro Łukasz Korycki.

>> Czytaj też: Zubibu pozwoli założyć mobilny sklep internetowy

Przewidziane są już kolejne, nowe funkcje w Tradoro, które zaproponowali użytkownicy systemu. Niebawem mają również zostać dodane kolejne kanały ułatwiające kontakt z firmą, np. forum ze specjalną listą życzeń oraz kategorię „Pytamy o zdanie”.

Oprogramowanie można przetestować za darmo pod adresem: www.tradoro.pl/test


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              Ostatnie artykuły:

fot. Petronasfot. Sophosfot. Freepikfot. Freepik