Tomasz Lis specjalnym wydawcą Onetu

20-09-2011, 10:06

W środę, 21 września, Tomasz Lis na jeden dzień dołączy do zespołu redakcyjnego Onetu. Jako specjalny wydawca poprowadzi kolegia redakcyjne, będzie zarządzał bieżącą pracą redakcji oraz treściami na stronie głównej. Lis jest kolejnym - po Kamilu Durczoku i Wojciechu Mannie - znanym dziennikarzem, który przyjął zaproszenie wydawania Onetu w cyklu „VIP wydaje”.

Sonda
Czytasz publikacje na Onet.pl?
  • tak
  • nie
  • nie odwiedzam tego serwisu
wyniki  komentarze

Dzisiaj Tomasz Lis ma poprowadzić kolegium redakcyjne. Odpowie również na pytania nadesłane przez użytkowników Onetu w rozmowie, którą przeprowadzi z nim Jacek Nizinkiewicz, autor wywiadów z osobistościami życia publicznego regularnie ukazujących się w portalu. Wywiad zostanie opublikowany w środę.

Wśród materiałów sygnowanych specjalnym graficznym znakiem „Tomasz Lis poleca” na „jedynce” Onetu pojawią się jutro m.in. reportaże „Niewidzialni nielegalni” o dzieciach nielegalnych imigrantów w Polsce z OnetWiadomości, „Inny wymiar kibicowania” z OnetSport oraz „Najdziwniejsze historie taksówkowe” przygotowane przez redakcję społeczności.

Czytaj też: Eksodus wydawców prasy z App Store już blisko

- Cykl „VIP wydaje” jest bardzo dobrze przyjmowany przez naszych użytkowników, którzy nadsyłają do naszych gości setki pytań i głosują w sondach na tematy, którymi zajmuje się specjalny wydawca. Każdy z naszych VIP-ów ma możliwość konfrontacji swojego dziennikarskiego doświadczenia ze światem nowych internetowych mediów i myślę, że dla każdego z nich jest to ciekawe zawodowe doświadczenie – komentuje Marek Dziewięcki, dyrektor wydawniczy Onetu.

W internetowej sondzie, która trwa od ubiegłej środy, internauci oddali już prawie 15 tysięcy głosów, wybierając jeden z tematów, którymi zajmie się w środę Tomasz Lis i redakcja Onetu. Do wyboru są następujące tematy: „Tajemnice budynku Sejmu”, „Pijaństwo w pracy” oraz „Niecenzuralne wypowiedzi w sieci”. Sonda zakończy się 20 września.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy