Serial o cyberprzestępcach ma już reżysera i obsadę

15-05-2012, 07:35

Anthony E. Zuiker ogłosił obsadę i nazwisko reżysera serialu Cybergeddon - premiera jesienią w portalu Yahoo!

Anthony E. Zuiker, twórca serialu CSI, oraz jego przedsiębiorstwo produkcyjne Dare to Pass ogłosili nazwisko reżysera i pełną obsadę serialu Cybergeddon, którego tematem jest rosnące zagrożenie cyberprzestępczością, kradzieżami tożsamości oraz innymi niebezpieczeństwami w społeczeństwie sieciowym. Premiera ma się odbyć wyłącznie w portalu Yahoo!, sam Cybergeddon produkowany jest w Toronto.

Główne role zagrają Olivier Martinez (Niewierna), jako nieuchwytny cyberprzestępca Gustov Dobreff i Missy Peregrym (Nowe gliny) jako agentka FBI Chloe Jocelyn. W obsadzie znaleźli się także Manny Montana (Breakout Kings) i Kick Gurry (Speed Racer), którzy zagrają odpowiednio agenta FBI Franka Parkera i byłego cyberprzestępcę nawróconego na dobrą drogę - Chase'a "Królika" Rosena. Reżyserii serialu podjął się zdobywca wielu nagród Diego Velasco (The Zero Hour).

Czytaj też: Amazon będzie rozwijał swoje programy telewizyjne

W projekt zaangażowany jest producent oprogramowania zabezpieczającego Norton, co ułatwia tworzenie opowieści o cyberprzestępcach i zwiększa jej wiarygodność. Jedna z postaci, Winston Chang, jest wzorowana na ekspercie ds. zabezpieczeń firmy Norton. Scenariusz opowiada historię agentki Chloe Jocelyn, która razem ze swoim kolegą Frankiem Parkerem i uwięzionym hakerem Chase'em "Królikiem" Rosenem analizuje masę pozornie niepowiązanych ze sobą cyberataków. Zadaniem Chloe i jej zespołu jest zniszczenie siatki cyberprzestępców sterowanej przez Gustova Dobreffa, dopóki nie jest za późno. W świecie, w którym wszyscy są połączeni, każdy jest narażony na ryzyko. Norton prowadził konsultacje bezpośrednio z twórcami projektu oraz dostarczył danych i wiedzy technicznej, które pomogły stworzyć wiarygodną narrację oraz wykreować postać ekperta od cyberbezpieczeństwa w serialu.

Cybergeddon będzie miał światową premierę w portalu Yahoo! jesienią 2012 r. Scenariusz do serialu został napisany przez Milesa Chapmana (The Tomb). Producentami są Anthony E. Zuiker, Matthew Weinberg (prezes Dare to Pass) oraz Bill O’Dowd (dyrektor generalny Dolphin Digital Studios).


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031