Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Owsiak odpowie na Twoje pytanie

15-01-2012, 12:48

Niespełna tydzień temu zakończył się jubileuszowy, XX Finał WOŚP. Przyszedł więc czas na podsumowanie tegorocznej edycji. Jerzy Owsiak udzieli wywiadu na żywo na antenie Bankier TV, a większość pytań zadadzą mu internauci.

Internauci będą mogli zadawać pytania za pomocą chatu online na Bankier TV lub korzystając z forum na Wykop.pl. Pytania można wysyłać także już teraz za pomocą Facebooka – na fan page’u PayU. Najciekawsze z nich zostaną zadane Jerzemu Owsiakowi na antenie, a ich autorzy otrzymają specjalne koszulki WOŚP.

- Z roku na rok Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy coraz aktywniej działa w świecie wirtualnym. Interaktywny wywiad jest naszą formą podziękowania i uznania dla wszystkich wspierających nas internautów - mówi Krzysztof Dobies, rzecznik prasowy WOŚP.

Czytaj też: W internecie już prawie po WOŚP

- Od momentu startu do dnia dzisiejszego zebraliśmy już na aukcjach 3 473 100 zł - dodaje Krzysztof Śpiewek z Allegro. - Oficjalny serwis WOŚP będzie działał jeszcze do 14 lutego, zatem na ostateczne podsumowanie wyników trzeba trochę poczekać, ale już wiadomo, że po raz kolejny internauci nie zawiedli Jurka Owsiaka i pobijemy rekord.

Interaktywny wywiad to okazja, by dowiedzieć się nie tylko jak minął XX Finał WOŚP, na co Fundacja wyda zebrane pieniądze czy przez ile dni po finale Jurek Owsiak ma chrypkę. To przede wszystkim forma otwartej komunikacji z internautami, często wolontariuszami i darczyńcami, którzy aktywnie wspierają akcję w sieci.

Transmisja rozpocznie się w poniedziałek, 16 stycznia, o godz. 16.00 na BankierTV oraz w serwisie Wykop.pl.Ostatnie artykuły:

fot. Tavex
fot. ann_zima