Oscary 2012 w internecie

22-02-2012, 07:21

Wirtualna Polska po raz kolejny przygotowała serwis specjalny poświęcony najważniejszemu wydarzeniu filmowemu roku. Można w nim znaleźć m.in. informacje z Hollywood i galerie zdjęć.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


W nocy z 26 na 27 lutego odbędzie się rozdanie Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Wirtualna Polska uruchomiła specjalny serwis poświęcony temu wydarzeniu - oscary.wp.pl. Tradycyjnie zaproponowała też internautom "oscarową" zabawę. W witrynie przedstawiono tegoroczne nominacje do Oscarów w 9. najważniejszych kategoriach.

Oscary 2012 w internecie - serwis Wirtualnej Polski
fot. - Oscary 2012 w internecie - serwis Wirtualnej Polski
Każdy użytkownik może oddać głos na swego faworyta, porównać swój wybór z wyborem innych internautów, a także - po ogłoszeniu wyników w Los Angeles - sprawdzić, czy jego głosowanie pokrywa się ze zdaniem Akademii Filmowej. Podsumowanie głosowania jurorów już 27 lutego, tuż po ogłoszeniu werdyktu Akademii.

Czytaj też: Dozwolony użytek - gdzie zaczynają się kłopoty?

W witrynie Oscary WP można znaleźć także informacje na temat wszystkich nominacji, m.in. tej, w której pojawił się "polski akcent" - obraz "W ciemności", wyreżyserowany przez Agnieszkę Holland, nominowany do tytułu Najlepszy Film Nieanglojęzyczny.

Jak co roku, w oscarową noc, na stronach film.wp.pl będzie można śledzić wydarzenia z ceremonii, relacjonowane na bieżąco przez redaktorów serwisu.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.