NK wprowadzi samoobsługowe reklamy

15-09-2011, 08:46

Reklamy zarządzane przez klientów będą rozliczane za kliknięcie, docelowo w modelu samoobsługowym. Produkt reklamowy skierowany jest głównie do sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Sonda
Czy reklamy w formie aukcji to dobry pomysł?
  • tak
  • nie
  • nie mam zdania
wyniki  komentarze

Dotychczasową ofertę NK.pl wkrótce poszerzy nowy produkt umożliwiający samodzielne uruchomienie kampanii reklamowej i zarządzanie nią.

- Reklamy zarządzane przez klientów mają formę boksów tekstowo-graficznych, które komponują się z szatą portalu, dzięki czemu nie są inwazyjne. Reklamodawcy mogą decydować o poziomie ceny za kliknięcie, jaki są gotowi zapłacić - o emisji ich reklamy rozstrzygnie mechanizm aukcji. Cena minimalna w systemie to 10 groszy netto – opisuje propozycję Marcin Dobrzyniecki, pełnomocnik zarządu ds. przychodów i business development w Naszej Klasie.

Czytaj też: LinkedIn wykorzysta zdjęcia użytkowników w reklamach

Nowy produkt w serwisie NK.pl został przygotowany przy współpracy ze spółką NetSprint.pl. Chcemy zaangażować w ten projekt całe nasze doświadczenie zdobyte dotychczas podczas rozwoju systemów reklamowych zarówno w Polsce, jak i poza nią, tak aby produkt stawał się jak najbardziej przyjazny dla Użytkowników i reklamodawców - komentuje Artur Banach, prezes zarządu NetSprint.pl.

Samoobsługowe reklamy w portalu mają być systematycznie rozwijane. Jeszcze w tym roku ma zostać wprowadzony moduł umożliwiający samodzielne zakładanie i zarządzanie kampanią reklamową. Rozwijane będą też mechanizmy targetowania i optymalizacji emisji reklam. Produkt znajduje się aktualnie w fazie betatestów - korzystają z niego wybrani partnerzy NK. Premiera dla wszystkich zainteresowanych ma nastąpić jeszcze w 2011 roku.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930