Muzyczny serwis na MySpace

21-02-2008, 11:41

Darmowe i płatne utwory w formacie MP3, pochodzące od największych wytwórni, mogą wkrótce pojawić się na MySpace. News Corp., właściciel tego serwisu, chce wykorzystać szybko rosnącą popularność i zaoferować użytkownikom jeszcze więcej rozrywki.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Universal Music Group, Sony BMG, EMI oraz Warner Music Group odmówiły jakichkolwiek komentarzy na temat rzekomych negocjacji, jakie mają prowadzić z koncernem medialnym News Corp. Jednak według anonimowego informatora agencji AP firma ta przygotowuje swój serwis społecznościowy MySpace do wejścia na rynek muzyki online.

W ofercie MySpace mają znaleźć się zarówno darmowe utwory muzyczne, jak i płatne w formacie MP3. Dla osób wykupujących miesięczny abonament ma być możliwość nieograniczonego pobierania muzyki.

Rozpoczęcie sprzedaży utworów muzycznych przez sam serwis byłoby uzupełnieniem obecnego jego profilu. Teraz bowiem użytkownicy mogą na swych stronach umieszczać darmowe kawałki muzyczne, dostępne dla każdego odwiedzającego. Zespoły muzyczne mogą z kolei sprzedawać swoje utwory zainteresowanym.

Spadająca sprzedaż płyt CD z muzyką skłania największe wytwórnie muzyczne do elastyczniejszego podejścia do kwestii zabezpieczeń ich utworów, stąd coraz częściej godzą się one na sprzedaż muzyki bez zabezpieczeń DRM. Można się spodziewać, że i w tym przypadku będzie podobnie.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
Tematy pokrewne:  

tag Universal Musictag Sony BMGtag News Corp.tag MySpacetag mp3tag EMItag DRM
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.