Można testować kolejne produkty Microsoft

25-07-2006, 07:06

Microsoft udostępnił publiczne wersje beta dwóch swoich nowych produktów. Pierwszym z nich jest system pocztowy MS Exchange Server 2007. Drugim - Forefront Security - służący do filtrowania niechcianej i niebezpiecznej poczty.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Exchange Server 2007 beta 2 niesie ze sobą kilka usprawnień, takich jak wbudowane zabezpieczenia. Firma z Redmond zapewnia, że program ten umożliwi odpowiednią ochronę dla poufnych danych, które muszą zostać przechowane.

Nowa wersja systemu pocztowego z Redmond będzie też wprowadzała w życie ideę uporządkowania chaosu komunikacyjnego, jaką Microsoft zdecydował się realizować. Dzięki nowemu Exchange dostęp do e-maili, poczty głosowej, kalendarza i kontaktów będzie możliwy z różnych urządzeń i programów klienckich.

Natomiast Forefront Security for Exchange Server, to udoskonalony Microsoft Antigen, który był wypuszczony na rynek na początku czerwca. Jest to produkt łatwy do zintegrowania z Exchange Server, korzystający z kilku silników antywirusowych jednocześnie i skanujący pocztę na różnych poziomach.

Z czasem pod marką Forefront ukażą się również inne produkty związane z bezpieczeństwem danych w firmie oraz bezpieczeństwem dostępu do sieci komputerowej.

Ostateczne wersje obydwu wspomnianych programów mogą się ukazać się pod koniec bieżącego roku lub na początku przyszłego.


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.