Komentarze

do: Reklamy w RSSach

Komentarze:

 • ~tomek

  no to całkiem dobry plan IDG, więcej stracą niż zarobią ale widocznie kaska dla nich najważniejsza, ja już po tym komunikacie wywaliłem ich RSS z firefoxa, jeśli wprowadzą reklamy myśle, że sam firefox je wywali

  02-05-2005, 18:47

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~czytelnikDI

  To gwóźdź do trumny IDG, przynajmniej tymczasowej trumny aż wszyscy się przyzwyczają do reklam w RSS.

  02-05-2005, 07:32

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • Piotrek k
  m
  Użytkownik DI Piotrek k (192)

  Reklama w RSS tylko nie to .... :[

  01-05-2005, 23:02

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Rumcajs

  No cóż... nadchodzi chwila kiedy zrezygnuję z dobrodziejstw RSS, było to do tej pory jedyne miejsce w sieci, w którym mogłem uzyskać czystą informację. System robi się już zastraszająco ciężki od wszelkiego rodzaju antyspamów, popup killerów i innej maści oprogramowania mającego zapewnić czysty przekaz... a tu masz... szykuje się kolejny programik odśmiecający internet.
  Hmm... chyba czas się zastanowić gdzie leży granica pomiędzy reklamą a spamem... rozumiem, że większość stron i serwisów w necie jest sponsorowana, ale... jeśli sponsor spodziewa się mojego zainteresowania, to musi swą reklamę zamieścić w sposób w miarę kulturalny... osobiście wszelkie okienka wyskakujące mi na środku strony tylko mnie drażnią i napewno nie zwracam uwagi na ich treść.
  Wracając do tematu... reklama w RSS jest moim zdaniem absolutnie nie do przyjęcia - to najbardziej perfidny i podły rodzaj spamu!

  01-05-2005, 12:56

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~lole

  ciekawe kiedy di takie cos wprowadzi, bo nie sadze aby tego nie zrobilo ;/

  01-05-2005, 11:19

  Odpowiedz
  odpowiedz

RSS  
RSS