Komentarze:

 • przemkoo21
  m
  Użytkownik DI przemkoo21 (2)
  [w odpowiedzi dla: ~Black]

  Tak 300, nawet 1000, ale z 6000 yo już problem, jednak przypomnę zasadę maksymalizacji zysku, koszty stałe+ koszty zmiennekoszty zmienne Ale < mniejsze stałe w przeliczeniu za jeden produkt, i większe wpływy. A tu wzrost jest wykładniczy, i ubytek na jednej jednostce towaru zostanie sowicie wynagrodzony zwielokrotnieniem sprzedaży. A i jeszcze ważna rzecz, programiści nie piszą dla pieniędzy, a dla misji, ... pieniądze są warunkiem koniecznym, by pisali dalej i lepiej łatwiejsze w obsłudze programy, i wiecie, dzięki wam mam pomysł na interes.!!! ps napisz porzemkoo21_(at)_poczta.onet.pl

  06-11-2010, 13:51

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • przemkoo21
  m
  Użytkownik DI przemkoo21 (2)
  [w odpowiedzi dla: ~Akv]

  Państwo to wszystko nie tylko fundusz zdrowia, urząd skarbowy czy sejm, to biedronka i misiek w Beskidach, Jacek Nowak na Helu i NFZ. To razem jest państwo. Jeśli ludzie wydadzą na coś wszystkie swoje pieniądze, i zbankrutują, to padnie państwo, jako wszelkie urzędy. Dlatego Polska ma rosnące długi, bo wielu Polaków nie ma dobrej pracy, i nie płacie z tego powodu podatków, a do tego, z tych które są trzeba utrzymywać armię nic nie mogących (poza kasowaniem wypłat) urzędników do pomocy społecznej.

  06-11-2010, 13:40

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Johny Mnemonic

  Decydują koszty,a pomijając gry także szkoły i uczelnie uczą piractwa,często jest tak,student ma zrobić projekt za pomocą programu,na który go nie stać i tu firmy softwarowe powinny się zainteresować legalnym udostępnieniem programu,dodatkowo wyliczenia organizacji antypirackich są jak z nut,sam używam oprogramowania freeware,OpenSource razem z oryginalnym Systemem Operacyjnym.
  Firmy liczą na to,że koniecznie muszę kupić np. Total Commandera,WinZipa,PowerDVD,ale nie w obecnych czasach,mam freeCommandera,7zip'a i VLC Media Player,które te programy zastępują,to samo z płatnym klientem FTP,jest darmowa Filezilla

  19-10-2010, 23:24

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Pekla
  [w odpowiedzi dla: ~hyper]

  Niestety akurat te programy rozdają nam za darmo nawet jeśli ich nie chcemy. Szkoda tylko że takiej marnej jakości są antywirusy.

  11-10-2010, 20:04

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~hyper

  PIractwo nie jest tak uciazliwe jak wszlekakiego rodzaju programiki, robole, oprograwmania szpiegowskie, krazace po necie. Za kazdym razem gdy zmieniam oprogramowanie zabezpieczajace, jest ok, ale tylko przez tydzien dwa, dlaczego ?

  11-10-2010, 19:17

  Odpowiedz
  odpowiedz

RSS  
RSS