Interia: aplikacja z programem TV na Androida

22-11-2011, 15:39

Programoid - Program TV umożliwi sprawdzenie aktualnego programu telewizyjnego ponad 200 polskich i zagranicznych stacji. Aplikacja - zakupiona przez Interię, a następnie ulepszona przez portal i uzupełniona o należące do niego treści - od kilku dni dostępna jest w Android Markecie. Wkrótce aplikację z programem telewizyjnym otrzymają również użytkownicy systemu iOS.

Po zainstalowaniu aplikacji Programoid – Program TV użytkownicy urządzeń z systemem Android mogą sprawdzić aktualny program interesującej ich stacji telewizyjnej, wybierając z puli ponad 200 kanałów. Wszystkie treści dostępne w aplikacji dostarczane są przez Interia.pl i pochodzą z należącego do niej serwisu programtv.interia.pl.

Programoid – Program TV na Androida
fot. - Programoid – Program TV na Androida
- Decyzja o zakupie aplikacji wynikała w głównej mierze z chęci zainwestowania w produkt, który - w naszym przekonaniu – miał duży, lecz niewykorzystany potencjał. Mając świadomość przydatności i popularności aplikacji Programoid wśród korzystających z niej wcześniej użytkowników, postanowiliśmy wykorzystać wiedzę technologiczną naszych specjalistów oraz możliwości Grupy INTERIA.PL w zakresie dostarczania treści – mówi Artur Potocki, Prezes Zarządu INTERIA.PL.

Czytaj też: Program TV na Androida i iOS od WP

Programoid – Program TV umożliwia wybór ulubionych stacji i zapisanie ich na liście tak, by pojawiały się jako pierwsze po uruchomieniu aplikacji i nie wymagały ponownego wyszukiwania na liście dwustu kanałów. Użytkownicy mogą też dodawać przypomnienia do wybranych programów, aby nie przegapić ich emisji, a na specjalnej „osi czasu” sprawdzać aktualnie trwające i nadchodzące propozycje programowe poszczególnych kanałów.

- W najbliższym czasie aplikacja będzie w dalszym ciągu rozwijana i wzbogacana o nowe, przydatne dla użytkowników funkcje – zapewnia Piotr Macura, product manager serwisów mobilnych w INTERIA.PL.


Następny artykuł » zamknij

Zysk HP w dół o 91 proc.

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930