Wydarzenia

Wydarzenia


To zebrane w jednym miejscu informacje nawiązujące do bieżących, często głośnych ważnych dla użytkowników internetu, wydarzeń. Tutaj wiadomości pojawiają się wolniej ale nie gubią się w gąszczu pozostałych tekstów DI.

Targi eHandlu
Targi eHandlu - miejsce spotkania oferentów usług i produktów związanych z prowadzeniem sprzedaży w internecie z osobami i firmami dla których e-commerce jest codziennością. Relacje i nagrania wideo przygotowane przez Dziennik Internautów podczas targów.
Czytaj więcej: Targi eHandlu  
Startup Weekend Warsaw
Startup Weekend Warsaw, impreza o międzynarodowej skali, o unikalnej formule i klimacie. Skupia ona przedsiębiorcze osoby, by dać im szansę rozwoju i wypromowania ich projektów, opartych na wykorzystaniu możliwości oferowanych przez technologie internetowe.
Czytaj więcej: Startup Weekend Warsaw  
Copyright Trolling
Wysyłanie do internautów pism z wezwaniem do zapłaty za rzekome piractwo to poważny problem. Niektórzy prawnicy robią to na granicy etyki, przedkładając szybki zysk nad przyzwoitość.
Czytaj więcej: Copyright Trolling  
Jednolity Patent
Niebawem u nas zobaczymy takie absurdy, jak patent na pasek postępu. Parlament Europejski przyjął bowiem rozwiązania w sprawie Jednolitego Patentu, ale zapomniał o pewnych zabezpieczeniach. Polski rząd bardzo tego chce, nawet za cenę ubicia polskiej gospodarki.
Czytaj więcej: Jednolity Patent  
ITR i kontrola internetu
Decydenci i telekomy chcą położyć łapę na internecie. Czy sieć pozostanie tak otwarta jak dziś? Nie wiadomo. Nowe zasady działania internetu (ITR) mogą się zrodzić na Światowej Międzynarodowej Konferencji Telekomunikacji (WCIT-12).
Czytaj więcej: ITR i kontrola internetu  

 


RSS