Comarch kusi europejskimi wynagrodzeniami

05-10-2010, 19:34

W pierwszym półroczu br. w Comarch znalazło pracę już 250 osób - informują przedstawiciele firmy. To jednak nie koniec rekrutacji - do końca 2010 roku spółka zapowiada przyjęcie jeszcze 200 informatyków oraz ponad 100 stażystów, którzy chcą na dłużej związać się z krakowskim producentem oprogramowania.

Zapotrzebowanie na specjalistów wiąże się z budową systemu NGNP dla E-Pulsa, operatora telefonii komórkowej w Niemczech. Krakowska spółka jest również w trakcie finalizacji kilku innych kontraktów, do których realizacji będzie potrzebowała nowych pracowników. Comarch ulokował centra produkcyjne związane z tymi projektami w swoich oddziałach w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi i Katowicach. To właśnie w tych miastach Comarch planuje zatrudnić najwięcej nowych pracowników.

Comarch szuka przede wszystkim specjalistów IT: programistów z doświadczeniem (2-5 lat), ale i ekspertów o specyficznych kwalifikacjach dotyczących choćby planowania sieci radiowej czy transportowej.

Specjalistom IT Comarch proponuje nie tylko udział w projektach dla międzynarodowych klientów, ale także konkurencyjne wynagrodzenie. Firma jest gotowa w ciągu roku czy dwóch lat zrównać zarobki polskie z zachodnimi - twierdzą przedstawiciele Comarchu, choć od razu zaznaczają, że nie wszyscy będą mogli liczyć na wypchane portfele. Jednak podobnie jak na Zachodzie wynagrodzenie jest uzależnione od kilku czynników, np. indywidualnych umiejętności informatyka, jego doświadczenia oraz ambicji – mówi Radosław Chłodowicz z Działu Personalnego firmy Comarch.

Wszyscy zainteresowani pracą w Comarch będą mogli tej jesieni spotkać się z przedstawicielami firmy podczas różnych targów pracy, m.in. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Politechnice Wrocławskiej, Politechnice Warszawskiej czy Politechnice Śląskiej, i poznać szczegóły dotyczące zatrudnienia w Comarch.

Zainteresowani pracą w Comarch powinni najpierw udać się na stronę firmy dedykowaną rekrutacji.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930