Anonymous udostępniają e-maile szefa policji z Teksasu

02-09-2011, 10:55

Haktywiści mszczą się za schwytanie ich lidera, posługującego się w sieci nickiem Topiary.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Anonymous w ostatnich tygodniach byli mniej aktywni, po tym jak policja schwytała Jake'a Davisa - internautę znanego w sieci jako Topiary i domniemanego przywódcę grupy.

>>Czytaj także: Maski Anonymous to zysk dla Time Warnera

Sonda
Policja jest w stanie powstrzymać Anonymous?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Serwis Gizmodo poinformował o wycieku około trzech gigabajtów e-maili Roberta Wienersa, szefa policji z Teksasu. Łatwo domyślić się, czemu Anonymous uderzyli właśnie tam, choć grupa przyznaje to otwarcie również w swoim komunikacie: Robimy to przez solidarność z "Anonymous 16", z oskarżonym członkiem LulzSec Jake'em Davisem "Topiary", z protestującymi podczas operacji OpBart (...), a także z innymi hakerami na całym świecie.

Okazuje się, że schwytanie lidera Anonymous tak naprawdę niewiele zmieniło w samej organizacji, która chwali się, że spędziła sporo czasu na serwerach teksańskiej policji, by przygotować się do udostępnienia całej masy niewygodnych dla funkcjonariuszy wiadomości.

Według informacji udostępnionych przez haktywistów policjanci nie stronili od wulgarnego nazywania przestępców. W prywatnych wiadomościach Wieners miał też pozytywnie wypowiadać się na temat działań policji, która przypadkowo zastrzeliła jednego z przestępców. To brzmi dla mnie jak dobra policyjna robota. Został wyleczony ze swoich nawyków kryminalnych. Jest gwarantowane, że nigdy więcej nie popełni przestępstwa - miał napisać w e-mailu szef policji z Teksasu.

>>Czytaj także: Anonymous publikują nagie zdjęcia rzecznika metra w San Francisco


Źródło: Gizmodo


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.