Ubranka dla dzieci – jak je wybierać?

25-03-2018, 05:39

W dzisiejszych czasach odzież musi być nie tylko wygodna, lecz również modna i bezpieczna. Zwłaszcza jeśli mówimy o odzieży dziecięcej. Dodatkowo istotną rzecz a jest proces i miejsce jej wytwarzania.

Coraz więcej Polaków nie chce, aby noszone przez nich ubrania powstawały w nieludzkich warunkach, gdzie często podczas produkcji wykorzystywane są także dzieci. Odzież produkowana w Bangladeszu czy Turcji jest niemal oznaczona etykietą wykorzystywania do pracy nieletnich. Dlatego też wielu Polaków decyduje się na rodzime firmy, mające fabryki w Polsce. Zwłaszcza, jeśli w grę wchodzą ubrania dla najmłodszych.

Polski producent odzieży dziecięcej ma przed sobą nie lada wyzwanie. Musi zadowolić dwie grupy konsumentów naraz. Rodziców oraz dzieci. Ci pierwsi zwracają uwagę przeważnie na wygodę swoich pociech i ich bezpieczeństwo – tutaj oczywiście funkcjonują różne normy dotyczące składu chemicznego produkowanej odzieży. Najmłodsi natomiast lubią przeważnie kolorowe rzeczy, wymyślne grafiki, cekiny i inne świecidełka (głownie preferowane przez dziewczynki) dlatego też polski producent odzieży dziecięcej ma za zadania połączyć bezpieczeństwo, wygodę i modę, co jest dosyć dużym wyzwaniem.

Oczywiście nie da się dogodzić wszystkim produkując jedną rzecz. Dlatego też polski rynek jest przepełniony wszelkiego rodzaju ubrankami dziecięcymi. Rodzice mają zdecydowanie w czym wybierać. Zdarza się nawet, że same mamy decydują się na stworzenie wygodnej linii ubrań dla swoich (i nie tylko swoich) pociech. Również polskie gwiazdy wypuściły kilka kolekcji odzieży przeznaczonej dla najmłodszych, począwszy od strojów codziennych, a skończywszy na eleganckich ubrankach.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytaćRSS  
RSS  
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Grudzień 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Serwisy specjalne: