Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

TP-Link VIGI VMS - kompleksowe narzędzie do zarządzania systemem CCTV

15-04-2024, 14:20

TP-Link uzupełnia swoją ofertę rozwiązań do monitoringu wizyjnego, wprowadzając zaawansowane narzędzie do centralnego zarządzania systemem CCTV - VIGI VMS (Video Management System).

TP-Link VIGI VMS

TP-Link VIGI VMS to konsola do centralnego zarządzania urządzeniami z serii VIGI. Oprogramowanie oferuje bogatą funkcjonalność dedykowaną dla dużych sieci CCTV - również rozproszonych. Wygodny pulpit i centrum monitoringu umożliwia intuicyjne dodawanie urządzeń, a także zarządzanie ustawieniami samych kamer oraz rejestratorów.

Wszystkie opcje dostępne są z poziomu jednego interfejsu. W panelu mamy możliwość ustawienia m.in. reguł zdarzeń, alertów czy aktualizacji urządzeń.

VIGI VMS pozwala również na wgranie mapy obiektu i umieszczenie na niej wdrożonych urządzeń. Daje to możliwość stworzenia wirtualnego środowiska do podglądu budynku.

VIGI VMS to oprogramowanie działające w systemie serwer-klient. Wraz z VMS mamy możliwość instalacji aplikacji klienckiej na stanowiskach operatorów, którzy po zalogowaniu otrzymają dostęp do zdefiniowanych przez administratora urządzeń i uprawnień. Aplikacja kliencka umożliwia podgląd obrazu na żywo, odtwarzanie nagrań archiwalnych oraz przegląd i filtrowanie zdarzeń Smart zarejestrowanych przez kamery.

Narzędzie jest w pełni kompatybilne ze wszystkimi produktami z serii VIGI. Intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że z konfiguracją i obsługą systemu poradzą sobie nawet mniej zaawansowani użytkownicy.

Bezpłatne oprogramowanie VIGI VMS w języku polskim można pobrać bezpośrednio ze strony TP-Link.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *