Snow Software rozszerza działalność w Polsce

16-02-2017, 11:27

Firma Snow Software otworzyła oddział w Warszawie i rozpoczęła działalność na polskim rynku nawiązując współpracę z kluczowymi partnerami. Stanowisko Country Managera, odpowiedzialnego za działalność firmy w Polsce, objął Mateusz Majewski.

Snow Software, dostawca rozwiązań z zakresu zarządzania oprogramowaniem - Software Asset Management (SAM) poinformował o otwarciu biura w Warszawie w ramach realizacji kolejnego ważnego etapu strategii globalnego rozwoju firmy.

- Budując markę Snow Software kierujemy się przekonaniem, że najlepszą jakość obsługi klienta możemy zaoferować w oparciu o czołowych ekspertów na lokalnym rynku. Otwarcie oddziału firmy w Warszawie to wzmocnienie naszego zaangażowania w działalność na polskim rynku. Nowe biuro jest też wyrazem przekonania, że w Polsce rośnie dojrzałość w podejściu do skutecznego wykorzystania narzędzi SAM. Dostrzegamy ogromny potencjał tego regionu - mówi Axel Kling, CEO of Snow Software.

Snow Software wprowadza na polski rynek kompleksowe portfolio rozwiązań, których celem jest wsparcie organizacji w optymalizacji i zarządzaniu zasobami IT oraz ograniczenie kosztów oprogramowania oferowanego przez dostawców na wszystkich platformach - od urządzeń mobilnych do komputerów osobistych, centrów danych i aplikacji działających w chmurze. 

Mateusz Majewski, Country Manager Snow Software w Polsce, wyjaśnia sens utworzenia polskiego oddziału firmy - Biuro w Warszawie otworzyliśmy by być bliżej klientów z Polski, lepiej rozumieć ich potrzeby i ściślej współpracować z polskimi organizacjami. Zespół chcemy w pełni opierać na najlepszych specjalistach z krajowego rynku pracy, by zagwarantować klientom wsparcie i kompetencje oparte na znakomitych narzędziach Snow Software, w wymiarze dostosowanym do lokalnej specyfiki.

W 2016 roku firma Snow Software otworzyła oddziały w Madrycie, Mexico City, Mediolanie, Paryżu i Sydney. Uruchomione w styczniu warszawskie biuro firmy jest jej najmłodszym oddziałem. Mateusz Majewski mówi z entuzjazmem o rozwoju działalności firmy w Europie: - Polska jest interesującym rynkiem o wielkim potencjale. Rodzime przedsiębiorstwa mogą zoptymalizować wykorzystywane oprogramowanie i osiągnąć bardzo duże oszczędności wybierając odpowiednie rozwiązania SAM. Współpracując z naszymi partnerami będziemy mogli znacząco pomóc firmom w całej Polsce. Nasze portfolio klientów cały czas rośnie, obejmując czołowe podmioty z sektora przedsiębiorstw, edukacji, podmiotów publicznych.


Źródło: Materiał nadesłany do redakcji. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: