Premiera „Realpolitiks” od Jujubee

16-02-2017, 17:39

Już od 16 lutego br., od godziny 19:00 gracze będą mogli kupić „Realpolitiks” w cenie 22,99€ (24,99 USD) na Steam.

Na najnowszy tytuł Jujubee, którego wydawcą jest rosyjski 1C Publishing EU, czekali nie tylko fani strategii czasu rzeczywistego. Produkcja katowickiej spółki spotkała się z ogromnym zainteresowaniem branży na zakończonej właśnie White Nights Conference w Pradze.

Najnowsza gra autorstwa Jujubee z gatunku grand strategy ukaże się w czwartek, 16 lutego o godzinie 19:00 w siedmiu wersjach językowych: niemieckiej, angielskiej, hiszpańskiej, francuskiej, włoskiej, rosyjskiej oraz polskiej.

„Realpolitiks” dedykowane jest komputerom PC pracującym pod kontrolą systemów operacyjnych Windows, Mac OS X oraz Linux. Do końca czerwca pojawi się wersja mobilna skierowana do użytkowników systemów iOS i Android. Gra, razem z „KURSKIEM” – najgłośniejszą produkcją Jujubee, której premierę spółka zapowiedziała na drugą połowę 2017 r., pokazywana była na zakończonej właśnie konferencji White Nights Conference w Pradze, gdzie spotkała się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem.

„Realpolitiks” to strategia czasu rzeczywistego osadzona we współczesnych realiach. Przypomnijmy, że tytuł od początku lutego dostępny był w wybranych serwisach w opcji pre-order. Na fali dużego zainteresowania grą katowicka spółka przekazała okrojoną wersję demo tydzień przed jej premierą. Gracz mógł stać się przywódcą współczesnego państwa i zmierzyć z zagrożeniami, przed którymi stanął dzisiejszy świat – wojną z terroryzmem, nierównościami ekonomicznymi, migracją czy zanieczyszczeniami środowiska.


Źródło: Materiał nadesłany do redakcji. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag Realpolitikstag Jujubeetag grytag grand strategy
To warto przeczytać


fot. pixabay


Komentarze
comments powered by Disqus
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Serwisy specjalne:
Wydarzenia:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.