Domena.pl z nowym wizerunkiem

informacja prasowa 09-08-2012, 14:49

Czołowy polski dostawca domen i hostingu, Domena.pl, wprowadza nową ofertę. Odświeżony pod względem graficznym i funkcjonalnym został również serwis internetowy. Zdaniem wiceprezesa firmy Agnat, Wojciecha Gostomczyka, zmiany ucieszą klientów. Wracamy do gry – zapowiada.

Domena.pl: domeny i hosting dla firmPo modyfikacjach w ofercie klienci przede wszystkim będą mogli liczyć na ulepszone pakiety hostingowe, które zostały powiększone o kilkaset procent. Wprowadzone zmiany są dostosowane do aktualnych wymagań rynku. Do wszystkich pakietów dołączone zostały przydatne dodatki, a dwa warianty serwerów wirtualnych zostały wzbogacone o nielimitowany transfer danych.

Na uwagę zasługuje również przebudowa serwisu internetowego www.domena.pl, który zdaniem wiceprezesa ma być teraz bardziej czytelny i przyjazny klientowi. Projektując nową koncepcję wizualizacji strony, duży nacisk położyliśmy na czytelną typografię i użyteczność witryny - twierdzi Wojciech Gostomczyk. Nowa szata graficzna oraz funkcjonalność serwisu to efekt konsultacji z jego użytkownikami. Kilka elementów zostało wdrożonych dzięki badaniom ankietowym, które przeprowadziliśmy wśród naszych klientów. Niedługo uruchamiamy także nową wersję www.domainmaker.pl - mówi wiceprezes firmy Agnat.

Wprowadzone zmiany są zharmonizowane z bieżącą koncepcją marketingową firmy, która dąży do dalszego rozwoju marki Domena.pl. Przejawia się to między innymi w przejmowaniu mniejszych graczy przez spółkę Agnat. Warto odnotować, że w ubiegłym roku do spółki wcielona została firma hostingowa Lap.pl.

Agnat to firma zatrudniająca w chwili obecnej 61 pracowników, posiadająca swoją siedzibę w centrum Bydgoszczy. Realizowana od lat strategia rozwoju sprawia, że spółka obsługuje obecnie ponad 50 000 klientów w zakresie rejestracji domen, usług hostingowych, tworzenia stron internetowych oraz marketingu w wyszukiwarkach. Wśród klientów nie brakuje wielkich marek, takich jak Cinema City, Getin Bank czy Herbapol.***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag Wojciech Gostomczyktag hostingtag domenytag Domena.pltag Agnat
To warto przeczytać

fot. LeslieAnn

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Serwisy specjalne: