Aplikacja ING Business na zegarki z Android Wear

03-10-2015, 09:18

To prawdopodobnie pierwsza aplikacja bankowa na świecie zaprojektowana w formie tarczy zegarka.

ING Bank Śląski zrezygnował z typowej aplikacji na zegarek, w jej miejsce projektując dedykowaną tarczę zegarka (tzw. watchface) z funkcjami bankowymi. Dzięki temu klient nie musi za każdym razem uruchamiać aplikacji – informacje są stale prezentowane bezpośrednio na tarczy. Aplikacja, oprócz prezentowania godziny i daty, wyświetla liczbę zleceń do podpisania oraz wskaźnik salda w postaci paska postępu wypełniającego krawędź tarczy zegara. Nowe menu może być spersonalizowane według potrzeb użytkownika, umożliwiając szybkie przejście do najczęściej wykonywanych operacji i transakcji.

To rozwiązanie na smartwatche przygotowane przez ING Bank Śląski dla klientów korporacyjnych. W lipcu tego roku bank udostępnił aplikację na Apple Watch. Wdrożenie narzędzia na platformę Google’a było kolejnym krokiem, ze względu na dużą dostępność tych urządzeń w Polsce. Tarczę ING może zainstalować każdy posiadacz zegarka Android Wear – nie musi być klientem banku.

ING Business na zegarki z systemem Android Wear można zainstalować po pobraniu wersji na telefon. Aplikacja ING Business na smatfony jest dostępna w sklepach Apple AppStore, Google Play, Windows Phone oraz BlackBerry World.


Źródło: Informacja prasowa. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.




RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Sierpień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31