Zostań beta-testerem Gadu-Gadu!

redakcja 22-04-2005, 17:38

I Ty możesz zostać beta-testerem Gadu-Gadu! - pod tym hasłem rozpoczyna się dzisiaj akcja tworzenia grupy beta-testerów długo oczekiwanej wersji 7.0 polskiego komunikatora Gadu-Gadu. Do szeregów beta-testerów GG można dołączyć na specjalnie przygotowanej w tym celu stronie internetowej.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


- Chcemy, aby użytkownicy również mieli swój udział w ostatecznym kształcie komunikatora, to przecież im ma on służyć jak najlepiej - mówi Krzysztof Szalwa, szef Gadu-Gadu.

- Na co dzień trafia do nas wiele propozycji zmian, w miarę możliwości staramy się je wprowadzać. Mamy nadzieję, że dzięki zorganizowanej grupie beta-testerów polepszy się wymiana informacji, a zgłaszane przez użytkowników opinie będą mogły być brane na bieżąco pod uwagę. - dodaje.

Programowanie powierzono nowemu zespołowi informatyków pod kierownictwem Piotra Kaczorowskiego, dyrektora operacyjnego spółki.

W ostatnich miesiącach uruchomiono dodatkowe aplikacje zwiększające możliwości komunikatora: TeleGG (rozmowy VoIP przez internet) i WebGG (komunikator z poziomu WWW).

O tym, co nowego wniesie przygotowywana wersja GG, będzie można przekonać się już wkrótce. O ostatecznym terminie uruchomienia najnowszej wersji komunikatora zdecydują w dużej mierze również beta-testerzy.

Do szeregów beta-testerów można dołączyć na stronie:

Następny artykuł » zamknij

Kogo lubią internauci?

Źródło: informacja prasowa


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


Tematy pokrewne:  

tag Gadu-Gadu
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.