Zdobądź pracę, prezentując się na wideo

11-08-2009, 11:45

Prezentacja potencjalnemu pracodawcy za pomocą krótkiego wideo - to pomysł na sukces na rynku pracy nowego serwisu rekrutacyjnego CVlikeTV.com.

Podstawowa różnica między CVlikeTV.com a obecnymi na rynku serwisami rekrutacyjnymi to możliwość nagrania przez kandydata 60-sekundowej prezentacji wideo za pomocą kamery internetowej. Na jej podstawie, obok CV, pracodawca podejmuje decyzję o zaproszeniu wybranych osób na rozmowę rekrutacyjną.

- Serwis jest dedykowany wszystkim sektorom gospodarki, ale szczególnie nacisk kładziemy na obsługę zawodów, w których prezencja czy dykcja kandydatów jest szczególnie ważna – wyjaśnia Krzysztof Rogalski, prezes zarządu firmy Executive Solutions sp. z o.o, pomysłodawcy i założyciela CVlikeTV.com.

W omawianym serwisie każdy z pracodawców może także samodzielnie edytować dodane ogłoszenia, nie czekając na akceptację zmiany ze strony obsługi. W CVlikeTV.com pracodawca nie płaci za dodane ogłoszenie, tylko abonament za dostęp do serwisu w określonym terminie. W tym czasie może zamieszczać nieograniczoną liczbę ofert o pracę - dodaje Krzysztof Rogalski.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag videotag pracatag portale
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy