Za rok iPhone ładowany bezprzewodowo?

07-07-2011, 10:34

Apple ogłosiło, że zaczyna już pracę nad urządzeniem, które zostanie udostępnione w następnym roku.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Choć konkurencja Apple'a stara się dopasować do potrzeb klientów, to właśnie o nowym smartfonie firmy z Cupertino mówi się na wiele miesięcy, zanim jeszcze powstanie.

>>Czytaj także: Anonymous pogrozili palcem Apple

Sonda
Telefony powinny być ładowane bezprzewodowo?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Według "Wall Street Journal" Apple planuje na następny rok odświeżoną wersję swojego iPhone'a, która oprócz wielu innych nowości może oferować "nowy sposób ładowania", przez co najprawdopodobniej należy rozumieć bezprzewodowe ładowanie indukcyjne.

Jak czytamy w "WSJ": Ludzie mający dostęp do planów Apple'a powiedzieli, że firma planuje wiele zmian w iPhonie, a jedna z nich stwierdziła, iż firma eksperymentuje z wieloma nowymi funkcjami, takimi jak nowy sposób ładowania telefonu.

Bezprzewodowe ładowanie z wykorzystaniem indukcyjnych ładowarek, choć nie jest najkorzystniejsze z punktu widzenia poboru energii, z pewnością jest niezwykle wygodne. Dzięki tego typu rozwiązaniu możliwe byłoby stworzenie telefonu całkowicie niewymagającego kabli, co faktycznie może mieć związek z wieloma nowymi funkcjami bezprzewodowymi, które mają pojawić się w systemie iOS 5.

Choć dziennik snuje interesujące wizje dotyczące iPhone'a, który pojawi się w następnym roku, wciąż nie wiadomo zbyt wiele nawet na temat urządzenia planowanego na wrzesień. Kolejne źródła potwierdzają natomiast, że może zostać zaprezentowana również nieco tańsza wersja smartfona.

>>Czytaj także: OS X Lion umożliwi wirtualizowanie kilku kopii systemu na jednej maszynieSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.