X Wirtualne Targi Pracy portalu Pracuj.pl

19-10-2009, 22:25

Na stronie Pracuj.pl wystartowały X Wirtualne Targi Pracy. Od 19 do 23 października 2009 roku każdy zainteresowany może przejrzeć oferty zatrudnienia przygotowane przez 105 firm z 23 branż, a także wziąć udział w czatach z przedstawicielami poszczególnych korporacji.

Na stronie targi.pracuj.pl firmy prezentują oferty dla osób ze zróżnicowanym doświadczeniem i stażem zawodowym. Na targach znajdują się zarówno propozycje pracy dla studentów i świeżo upieczonych absolwentów, szukających pierwszej pracy, jak i dla specjalistów oraz menadżerów.

Firmy są pogrupowane w 20 pokojach branżowych i 16 pokojach regionalnych. Każda firma przygotowała dodatkowo prezentacje multimedialne oraz materiały filmowe o sobie. Ma to przede wszystkim zachęcić pracowników do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

- Firmy, poszukując najbardziej utalentowanych kandydatów, coraz częściej korzystają z nowych narzędzi budowania wizerunku. Tradycyjne prezentacje coraz częściej wzbogacają materiałem filmowym. Firma ma okazję przedstawić siebie w mniej formalny sposób, a kandydat może zweryfikować swoje wyobrażenia o potencjalnym miejscu pracy – mówi Przemysław Gacek, prezes zarządu Grupy Pracuj, właściciela portalu Pracuj.pl.

Podczas Targów uruchomione zostaną również czaty, w trakcie których uczestnicy będą mogli zadać pracodawcom pytania. W tej edycji Wirtualnych Targów Pracy Pracuj.pl odbędzie się ich 35, a na zapytania internautów będą odpowiadać członkowie zespołów HR, odpowiedzialni za rekrutację w swoich firmach.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag targi pracytag pracuj.pltag praca
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy