Wywieranie wpływu na siebie

ARTYKUŁ PROMOCYJNY 01-06-2011, 09:45

Czasem tak mamy w życiu, że zaniedbujemy własne dobro na rzecz innych ludzi lub dlatego, że tak jest łatwiej. Taka sytuacja może doprowadzić nie tylko do poważnych kłopotów ze zdrowiem, lecz przede wszystkim zmniejszyć wiarę we własne siły, które są niezbędne, zarówno żeby przeżyć, jak i cieszyć się życiem. Najwięksi ludzie sukcesu to ci, którzy inwestują w swój rozwój, pielęgnując każdego dnia te elementy, które są dla nich ważne i dobre.

Wywieranie wpływu na siebieAutor publikacji „Wywieranie wpływu na siebie” - Arkadiusz Bednarski - pokazuje, w jaki sposób możesz sam „wystawiać sobie marchewkę na kiju” i pokonywać przeszkody, które stają na drodze do Twoich mniejszych i większych celów. Podpowiada, jak rozprawić się z lenistwem, skąd się ono bierze, tłumaczy także, że nie nie jest ono niczym złym.

Niesamowicie wciągająca książka! Czyta się ją niemal od deski do deski, a z każdym kolejnym zdaniem odkrywa się więcej prawd rządzących nie tylko naszym własnym życiem, ale też całym światem. (...) Szczególnie istotna wydaje mi się, poruszona w tej książce, analiza lingwistyczna naszych konstruktów myślowych, które nieświadomie powtarzamy przez większość naszego życia. Ponieważ u przeciętnego człowieka zdecydowana większość z nich jest negatywna, zatem w wielu obszarach, w których ludzie chcieliby osiągać same sukcesy, ponoszą porażki. To, JAK myślimy, wpływa w 100% na to, jak potem żyjemy i niemal na wszystko, co nam się przydarza. Warto szczególnie uważnie przyjrzeć się swoim myślom. A ta książka w tym świetnie pomaga.
Aneta Styńska, psychorada.pl

>> Zamów: Wywieranie wpływu na siebie

Co konkretnie można znaleźć w e-booku „Wywieranie wpływu na siebie”?

  • Odpowiedź na kilka pytań, np. czy zastanawiałeś się, co jest prawdziwą przyczyną tego, że jeden człowiek boi się stanąć w oknie pierwszego piętra, a drugi bez żadnego zabezpieczenia wspina się na kilkusetmetrowe skalne ściany?
  • Ból i przyjemność. Czyli o tym, co nami kieruje.
  • Skąd się biorą efekty? Czyli o potrzebie działania.
  • Nie tylko umysł. Czyli o zwyczajach żywieniowych.
  • To, co najważniejsze. Czyli o sile koncentracji.
  • Siła i energia. Czyli potencjał Twojego ciała.
  • Kto Ci to zrobił? Czyli o sile warunkowania.
  • Skąd wiesz, że to prawda? Czyli o przekonaniach.
  • Skąd wiesz, że tak ma być? Czyli o wartościach.
  • Czy wiesz, dokąd zmierzasz? Czyli o wytyczaniu celów.

Wydawca jest na tyle pewny jakości wiedzy zawartej tej publikacji, że udziela wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiony e-book nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy.

Dowiedz się więcej i zamów: Wywieranie wpływu na siebie

Zobacz więcej e-booków


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Sierpień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Serwisy specjalne: