Webmasterze, przygotuj się na IE7

09-10-2006, 12:51

Na blogu twórców IE7 pojawiła się informacja o tym, że nowa przeglądarka Microsoftu będzie dostępna do pobrania jeszcze w tym miesiącu. To nie tylko zapowiedź nowego produktu, ale także ostatni dzwonek dla posiadaczy stron internetowych, którzy chcą być pewni, że ich strona poprawnie wyświetli się w nowym IE.

W serwisie IEBlog czytamy, że IE7 będzie dostępny do pobrania jeszcze w tym miesiącu, a "kilka tygodni później" przybędzie do klientów Microsoftu wraz z automatycznymi aktualizacjami. Klienci, którzy nie życzą sobie automatycznej migracji na nową przeglądarkę, mogą pobrać ze stron Microsoftu tzw. Blocker Toolkit, czyli narzędzie, które zablokuje "obowiazkową" przesiadkę na nowego Internet Explorera.

Pracownicy Microsftu przypominają również na swoim blogu, że właściciele witryn powinni upewnić się, że ich strony będą "płynnie działać" w IE7. Testy witryn można przeprowadzić za pomocą ostatniej, testowej wersji przeglądarki Microsftu - IE7 RC 1. Na blogu twórców IE znalazły się też linki do innych narzędzi służących do testowania kompatybilności stron z nowym IE.

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag automatyczne aktualizacje
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy