VW Scirocco za hasło promujące zakupy online

06-07-2010, 12:38

W nowym konkursie PayU nagrodą główną jest VW Scirocco. Z okazji swoich piątych urodzin firma działająca na rynku płatności elektronicznych zaprasza wszystkich do wymyślania haseł promujących zakupy w internecie.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Volkswagen Scirocco, którego nazwa zgodnie z tradycją Volkswagena została zainspirowana nazwą wiatru, to główna nagroda w ruszającym właśnie urodzinowym konkursie PayU S.A. Z okazji piątych urodzin Platnosci.pl pojawiają się promocje i konkursy z nagrodami.

>> Czytaj też: Ruszył konkurs łazików marsjańskich - University Rover Challenge

Konkurs z okazji piątych urodzin to nie tylko samochód. W każdym z jego 5 etapów można zdobyć wartościowe nagrody: 5 monitorów Samsung, 5 laptopów Dell, 5 konsoli PS3 Slim i 5 aparatów Nikon.

Sonda
Jak często robisz zakupy przez internet?
  • Częściej niż raz w tygodniu
  • Raz w tygodniu
  • Raz na dwa tygodnie
  • Rzadziej niż raz na dwa tygodnie
wyniki  komentarze

Należy dokonać dowolnej transakcji w sklepie lub w serwisie internetowym partnera konkursu, zgłosić transakcję za pośrednictwem strony internetoweplatnosci.pl i wymyślić hasło promujące zakupy w internecie z wykorzystaniem Platnosci.pl. W każdym z etapów najlepsze hasła zostaną nagrodzone, a na koniec autor najlepszej spośród wszystkich zgłoszonych propozycji otrzyma Volkswagena Scirocco.

- Dla PayU S.A. i serwisu Platnosci.pl piąte urodziny to ważny powód do świętowania i rozdawania prezentów naszym użytkownikom – mówi Maciej Szmigiel, manager Platnosci.pl. – Przez 5 lat obecności na rynku zdobyliśmy ponad 2 miliony klientów i staliśmy się liderem w branży. Wszystkim, którzy już płacą za naszym pośrednictwem, chcieliśmy podziękować za zaufanie, organizując konkurs z cennymi nagrodami. Mamy nadzieję, że zachęci on kolejne osoby do korzystania z naszego systemu – dodaje Szmigiel.

>> Czytaj też: Ruszył konkurs Fotoblog Roku 2010

Urodzinowy konkurs Platnosci.pl właśnie wystartował. Finałowy etap, potrwa od 2 do 8 sierpnia. Po jego zakończeniu do jednego z uczestników trafi nagroda główna – Volkswagen Scirocco. Formularz rejestracyjny, pełna lista sklepów partnerskich oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie www.internetoweplatnosci.plSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.