Vivid Games idzie na NewConnect

20-12-2011, 19:38

Polski producent gier komputerowych zamierza w przyszłym roku zadebiutować na rynku NewConnect warszawskiej giełdy. Środki z emisji prywatnej zostaną przeznaczone na rozwój produktów i umocnienie pozycji na rynkach zagranicznych.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


- Jesteśmy firmą o ugruntowanej, międzynarodowej pozycji. Swoje produkty i usługi sprzedajemy na całym świecie, osiągając znakomite sukcesy. Dostrzegamy możliwości, których realizację umożliwi nam dodatkowe finansowanie pozyskane w drodze debiutu na NewConnect. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy eksperckiej jesteśmy w stanie zapewnić ponadprzeciętny rozwój naszej spółki – mówi Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games.

Czytaj też: Zynga chce działać jak startup

Vivid Games zamierza zadebiutować na NewConnect w pierwszym półroczu 2012 r., jednak już teraz spółka rozpoczęła realizację strategii. Po otwarciu studia produkcyjnego w Łodzi firma skupiła się na umacnianiu swojej pozycji w Europie Zachodniej. Spółka zależna w Londynie będzie odpowiadać za współpracę z najważniejszymi klientami i wydawcami w tamtym kraju.

Vivid Games działa na rynku od 2006 r. i zajmuje się produkcją gier na smartfony i konsole przenośne. Wśród najbardziej znanych są m.in. seria Ski Jumping, FIM Speedway GP oraz Speedball 2. W trakcie swojej działalności spółka wyprodukowała ponad 150 gier na różne platformy sprzętowe.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.