Ty tu rządzisz

ARTYKUŁ PROMOCYJNY 30-03-2011, 17:59

Żyjemy w erze sprzedaży - dziś każdy coś sprzedaje: produkty, usługi, swój czas, pomysły, charyzmę... Konkurencja jest olbrzymia. Dlatego dzisiaj, by cokolwiek sprzedać, trzeba legitymować się zdolnościami odczytywania intencji czy mowy ciała, a do tego znać co najmniej dwa języki - ojczysty oraz ten drugi... język perswazji.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Ty tu rządziszJak w niezauważalny sposób wywierać wpływ na ludzi w swoim otoczeniu? Dzięki praktycznym wskazówkom zawartym w „Ty tu rządzisz” nauczysz się:

  • Jak odczytywać myśli innych z dyskretnych sygnałów mowy ciała

W każdej minucie czy nawet sekundzie ludzie bezwiednie wysyłają komunikaty niewerbalne niosące ze sobą potężne informacje, jak np. czy są zainteresowani dalszą rozmową, czy dana propozycja wydaje im się interesująca oraz czy niezadowolenie z oferty cenowej to faktyczne rozczarowanie – a może jedynie próba wynegocjowania lepszych warunków.

  • Jak za pomocą kilku zdań wywołać pożądany stan emocjonalny u swojego rozmówcy

Okazuje się, że wcale nie potrzeba troszczyć się o odpowiednią aurę oraz scenografię, by wprowadzić klienta w pożądany stan emocjonalny, zaś ukochaną w romantyczny nastrój – równie dobrze podobne efekty można uzyskać za pomocą odpowiednio sformułowanych komunikatów werbalnych. Specjaliści potrafią to osiągnąć w zaledwie dwóch zdaniach. Z tej publikacji dowiesz się, jak oni to robią.

  • Jakimi algorytmami sterowany jest ludzki umysł i dlaczego tak łatwo go przestawić

„Ty tu rządzisz” to również swoista instrukcja obsługi ludzkiego mózgu. Dowiesz się z niej m.in. na jakich zasadach człowiek postrzega świat i w jaki sposób pierwotna część naszej osobowości, jaką jest podświadomość, wychwytuje i oczyszcza informacje.

  • W jaki sposób wykorzystać neurony lustrzane, by zyskać przychylność rozmówcy

Odkryjesz, jak ważne dla człowieka są podobieństwa. Nauczysz się upodabniać do swojego rozmówcy, przy okazji zaskarbiając sobie jego zaufanie. Dowiesz się też, co to pacing, jak poprawnie go wykonać i dlaczego bez tego sukces w sprzedaży jest prawie niemożliwy.

  • Jak niepostrzeżenie przejąć kontrolę nad rozmówcą

Poznasz kolejne ważne pojęcie, jakim jest leading. To właśnie leading jest kluczem do maksymalizowania wielkości sprzedaży, zyskiwania uwagi rozmówcy czy uczucia osoby, która przyprawia Cię o ciarki na plecach.

  • Jak opanować większą grupę ludzi

W swojej publikacji Olejniczak uczy również, w jaki sposób zapanować nad większą grupą ludzi – jak ich zainteresować, jak podtrzymać ich uwagę i wywołać pożądaną reakcję.

  • Jak obronić się przed manipulacją ze strony innych

Dzięki temu e-bookowi przekonasz się także, że umiejętnością równie ważną, co wywieranie wpływu na innych, jest obrona własnej osoby przed manipulacją.

>> Zamów: Ty tu rządzisz

Zobacz więcej e-bookówSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.