Trzeci podcast o marketingu online już dostępny

08-03-2012, 22:09

Podcasty ARBOradio mają na celu dostarczenie słuchaczom opinii i komentarzy na bieżące tematy związane z branżą internetową. Do każdego z nich zapraszani są goście specjalni - przedstawiciele największych firm w branży, liderzy opinii, eksperci.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Gośćmi ARBOradio byli już Tomasz Rzepniewski, Interaction Director w MEC oraz Jacek Kołtonik, partner w firmie HMG. Najnowszy podcast ARBOradio udostępniony został 29 lutego. Gościnnie wystąpił w nim Jarosław Sobolewski - dyrektor generalny IAB Polska. Uczestniczył on między innymi w procesie opiniowania ACTA, która była jednym z tematów ARBOradio #3.

Czytaj też: Więcej reklam na Facebooku, także mobilnie

W trzeciej audycji można posłuchać dyskusji na temat działań Google'a, a konkretnie zmiany polityki prywatności oraz usunięcia porównywarek cen z wyników wyszukiwania. Uczestnicy komentują także najświeższe wiadomości z rynku, takie jak kryzys Wedla w social media czy reklamę Old Spice'a. W poprzednich odcinkach ARBOradio możemy posłuchać między innymi o trendach rozwoju social media w Polsce, technologii RTB czy geolokalizacji.

Podcasty ARBOradio dostępne są na iTunes na profilu ARBOradio by ARBOinteractive pod adresem: itunes.apple.comSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.