System iOS 12 beta dostępny do testów dla wszystkich

26-06-2018, 07:57

Po opublikowaniu wersji beta systemu iOS 12 dla deweloperów przyszła pora na wersję publiczną, dostępną do testów dla każdego. Sprawdzajcie, testujcie, ale nie instalujcie jej na Waszym głównym urządzeniu.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Najnowsza wersja systemu iOS 12 ma ukazać się na jesieni (zapewne wrzesień), ale już teraz została udostępniona do publicznych testów. Przez całe lato mają ukazywać się kolejne wersje testowe, więc fani marki będą mieli co robić.

Chętni muszą zarejestrować się w programie dla testerów (Apple Beta Software Program) i pamiętać, że wciąż jest to wersja testowa - nawet jeśli w wersji deweloperskiej nowy system został uznany za stabilny. Nie należy instalować systemu na swoim głównym urządzeniu, konieczny jest backup wcześniejszej wersji (Apple zaleca szyfrowany, przez iTunes), a niektóre aplikacje będą działać gorzej lub wcale.

Wśród nowości (obok udoskonalonych wersji np. FaceTime, ARKit2, Dyktafon, Wiadomości, Siri etc.) pojawi się m.in. nowa aplikacja Shortcuts, która pozwoli automatyzować czynności wykonywanych na iOS i tworzyć własne skróty głosowe do danych w aplikacjach firm trzecich.

Co warto wiedzieć przed testami?Zobacz, co piszą na ten temat inne portale:

ThinkApple (PL), TechCrunch (pierwsze wrażenia), Tech Radar (pierwsze wrażenia), The VergeEngadget, Apple na oficjalnej stronie,Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.