Symantec rozwija działalność w Polsce

04-10-2007, 11:28

Symantec ogłosił wczoraj swoją strategię dotyczącą polskiego rynku. W swoich działaniach firma będzie stawiać nacisk przede wszystkim na rozszerzenie działalności na rynkach telekomunikacyjnym, finansowym i administracji publicznej.

W Polsce klientami Symanteca są już m.in. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Bank BPH SA, Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Sprawiedliwości czy PKN Orlen. Jak deklarują przedstawiciele firmy, na tym się nie skończy.

- Naszym głównym celem jest wzrost obecności naszych rozwiązań w dużych przedsiębiorstwach i u klientów korporacyjnych - powiedział Piotr Chrobot, świeżo mianowany szef polskiego oddziału Symanteca. - Oferujemy klientom rozwiązania dopasowane do potrzeb biznesowych poszczególnych sektorów, np. w przypadku sektora finansowego są to rozwiązania związane z bezpieczeństwem bankowości elektronicznej, w przypadku operatorów telekomunikacyjnych chodzi o bezpieczne usługi transmisji danych.

Polskie biuro firmy Symantec posiada dział zajmujący się inżynierią oprogramowania (Shared Engineering Services), który oprócz prac związanych ze swoimi sztandarowymi produktami prowadzi również projekty wielojęzyczne.

Polskie centrum lokalizuje swoje produkty na większość języków europejskich (m.in. francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, portugalski, polski, rosyjski, czeski), udziela pomocy technicznej w 5 językach (francuski, niemiecki, hiszpański, włoski i rosyjski) i prowadzi usługi DTP m.in. skład dokumentacji.

Firma, która w kwietniu tego roku obchodziła swoje dwudzieste piąte urodziny, na całym świecie zatrudnia ponad 17,5 tys osób, a jej przychody to ponad 5 mld dolarów rocznie.

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag strategie
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031