Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Studia podyplomowe dla ekonomistów – co wybrać?

25-07-2016, 13:12

Ciągle zmieniający się rynek pracy sprawia, że coraz więcej Polaków decyduje się na uzupełnienie swoich kwalifikacji.  Wśród nich dużą grupę stanowią absolwenci studiów ekonomicznych – zarządzania, marketingu, finansów, bankowości i ekonomii, którzy coraz chętniej zapisują się na studia podyplomowe. Czujesz, że zaczynasz być „w tyle”? Potrzebujesz nieco odświeżyć swoją wiedzę, ale nie wiesz jaką „podyplomówkę” wybrać? Poniżej przedstawiamy 5 najciekawszych kierunków dla ekonomistów.

Psychologia relacji z klientem

Aby Twoja praca przynosiła efekty musisz wciąż budować relację z klientem? W takim razie studia podyplomowe z psychologii relacji z klientem to coś dla Ciebie! W czasie nauki na tym kierunku zdobędziesz wiedzę z zakresu trzech podstawowych filarów kształtujących relację z klientem: komunikacji interpersonalnej, umiejętności sprzedażowych i marketingu. Na studiach realizowane będą przedmioty takie jak psychologia społeczna, psychologia osobowości, typologia klientów, techniki raczenia sobie ze stresem, techniki negocjacji i mediacji, techniki prezentacji czy psychologia reklamy i etykieta relacji z klientem.

Organizacja i zarządzanie w administracji publicznej

Jesteś w jakiś sposób związany z administracją publiczną?  Najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będą studia, które pozwolą połączyć Ci zdobyte już umiejętności z teorią, czyli organizacja i zarządzanie w administracji publicznej, które możesz studiować na http://www.zpsb.pl/studia-podyplomowe/. Dowiesz się między innymi jak pozyskiwać fundusze z UE, jak zarządzać projektami unijnymi i zasobami ludzkimi, poznasz specyfikę administracji publicznej nie tylko w Polsce, ale także w Europie, zanalizujesz i zinterpretujesz ustawy na temat prawa zamówień publicznych i finansów. Będziesz też mieć możliwość popracowania nad wizerunkiem pracownika administracji, dowiesz się czym jest marketing terytorialny oraz jak zarządzać jakością w administracji publicznej. 

Zarządzanie w opiece zdrowotnej

Chciałbyś zająć się branżą medyczną? Doskonale się składa! Na rynku pojawia się coraz więcej prywatnych szpitali i przychodni, które potrzebują ekonomistów – rozpocznij więc studia na kierunku zarządzanie w opiece zdrowotnej. W trakcie nauki dowiesz, jak działa system opieki zdrowotnej, jak prowadzić w tej branży finanse i rachunkowość i na czym polega ekonomika zdrowia. Nauczysz się też działać w myśl farmakoekonomiki oraz zarządzać technologiami medycznymi.

Psychologia zarządzania

Jesteś menadżerem i chciałbyś jeszcze lepiej radzić sobie w swojej pracy? Koniecznie zapisz się na „podyplomówkę” z psychologii zarządzania. Poznasz nie tylko podstawowe informacje z zakresu kompetencji menadżerskich, komunikacji interpersonalnej, perswazji i manipulacji, ale także nauczysz się rekrutować i selekcjonować kadry, motywować pracowników, zarządzać w sytuacjach kryzysowych oraz dbać o wizerunek swój i firmy.

Kadry i płace

Pracujesz w HR? W takim razie koniecznie dowiedz się nieco więcej na temat procesów kadrowych i systemu wynagrodzeń. Studia z kadr i płac wzbogacą Cię o zestaw bardzo przydatnych na rynku pracy kompetencji: umiejętności przeprowadzania rekrutacji, zasad prowadzenia akt osobowych, rozliczania czasu pracy, ubezpieczeń, zasad rozliczania umów cywilnoprawnych oraz obsługi programu płatnik.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              





Ostatnie artykuły:

fot. DALL-E




fot. DALL-E



fot. DALL-E



fot. Freepik



fot. DALL-E