Startuje drugi sezon TechCampu

PATRONAT MEDIALNY 18-10-2012, 18:28

Koniec czekania. Najlepsze technologiczne emocje powrócą pod Wawel już 8 listopada. W pierwszym starciu techcampowego ringu prelegenci zmierzą się z tematem Kariera w IT.

Tym razem pasjonaci świata technologii spotkają się na dyskusji w przyjaznych ścianach krakowskiego klubu Masada. Ale zmiana lokalizacji to nie jedyna nowość, jaką w drugim sezonie przygotowali dla uczestników organizatorzy. Jeszcze tej jesieni na scenie TechCampu pojawią się topowi prelegenci i najgorętsze tematy. W kolejnych odcinkach prześwietlone zostaną takie zagadnienia z kręgu nowych technologii, jak Security IT czy Web Responsive Design.

Oprócz cyklicznych spotkań z ekspertami w barowym anturażu dodatkowo odbędą się także warsztaty weekendowe przygotowane dla mniejszej grupy osób wspólnie z firmą Microsoft. Obok marki Microsoft BizSpark Partnerem Głównym wydarzenia został w tym sezonie Krakowski Park Technologiczny.

Tradycyjnie wstęp na TechCamp jest bezpłatny, konieczna jest tylko rejestracja za pomocą formularza na stronie www.techcamp5.evenea.pl. Więcej informacji o barcampie znajdziecie na www.techcamp.pl. Stay tuned!


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy