Sprzeciwiają się podziałowi internetu

27-04-2009, 10:17

"Nie bądź bierny! Skorzystaj z demokracji! Zaprotestuj!" - te słowa mają skupić uwagę internautów na kontrowersyjnym Pakiecie telekomunikacyjnym, który będzie poddany pod głosowanie w Parlamencie Europejskim. Są to działania prowadzone w ramach akcji "Stop cenzurze".

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Ograniczanie lub blokowanie dostępu do określonych witryn lub usług internetowych - takie uprawnienia mogą mieć wkrótce dostawcy internetu. Wszystko to dzięki tzw. Pakietowi telekomunikacyjnemu, który nowelizuje przepisy dotyczące telekomunikacji na obszarze Unii Europejskiej.

Stop cenzurze - strona główna akcji
fot. - Stop cenzurze - strona główna akcji
Aby temu zapobiec, organizatorzy akcji "Stop cenzurze" opracowali list otwarty, pod którym chcą zebrać podpisy jak największej liczby internautów. Następnie list - wraz z podpisami - zostanie wysłany do wszystkich polskich europarlamentarzystów.

Z treścią listu można zapoznać się na stronie akcji, można tam również złożyć swój podpis. Organizatorzy zwracają się z prośbą o podanie prawdziwych i pełnych danych osobowych (imię i nazwisko) oraz adresu e-mail. Na adres ten zostanie wysłana prośba o potwierdzenie oddania głosu.

Organizatorem akcji jest portal jakilinux.org. Dziennik Internautów jest patronem medialnym inicjatywy "Stop cenzurze".Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.