Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Ski Jumps - odkryj skoki narciarskie online

09-03-2021, 13:56

Sezon skoków narciarskich trwa w najlepsze – czy jest lepszy moment na rozpoczęcie kariery skoczka narciarskiego? Zdecydowanie nie, a teraz jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek! Gra Ski Jumps pozwala nam wejść do świata, gdzie skoki narciarskie są wszystkim. Ta gra online jest dostępna dla każdego, kto chce wcielić się w zawodnika tej elitarnej dyscypliny i spróbować swoich sił na skoczniach świata. Zagraj za darmo!

Jak zostać skoczkiem narciarskim? To pytanie zadaje sobie wielu fanów zimowej dyscypliny sportowej. Jednak aby spróbować swoich sił w skokach narciarskich nie trzeba wcale przeprowadzać się w góry – można to zrobić już teraz, z poziomu naszej przeglądarki w komputerze lub urządzeniu mobilnym. Taką możliwość daje Ski Jumps – nowatorski i niezależny menadżer skoków narciarskich.

SKI JUMPS – POZYCJA WYJĄTKOWA

ski jumping gra online

Ta polska produkcja studia SuperNova Interactive jest świetnym konsensusem pomiędzy emocjonującą grą sportową a zaawansowaną symulacją i grą z aspektami menadżerskimi. W Ski Jumps wcielamy się w rolę młodego skoczka narciarskiego, który znajduje się na samym początku swojej sportowej kariery. Nasze decyzje wpływają na to, czy uda mu się osiągnąć sukces i zdobyć wiele medali.

Choć Ski Jumps oferuje mnogość opcji i daje niemal nieograniczony wpływ na kształtowanie kariery naszego sportowca, gra jest bardzo przyjazna zarówno dla zaawansowanych graczy, jak i nowicjuszy, którzy chcą po prostu miło spędzić czas w darmowej grze online. Od samego początku przygody otrzymujemy dostęp do podpowiedzi, które pomagają nam wdrożyć się w tajniki gry. Po zapoznaniu się z interfejsem i zakładkami możemy ruszać na trening!

TRENUJ, WALCZ I ZWYCIĘŻAJ

Trening jest niesamowicie istotnym elementem Ski Jumps. Tak jak w prawdziwym świecie, tak i tu nasz zawodnik musi rozwijać swoje umiejętności dotyczące poszczególnych elementów skoku. Nie możemy zapomnieć o szlifowaniu właściwej postawy podczas najazdu, tak też nie możemy zapomnieć o kluczowym stylu w locie i jak najlepszym lądowaniu. Każdy aspekt jest istotny i wpływa na to, jakie miejsca będziemy zajmować w konkursach.

Ale trening to nie wszystko! Równie istotny jest ekwipunek, czyli nasz sprzęt wykorzystywany podczas zawodów. Warto zajrzeć do sklepu i zaopatrzyć się w najlepsze narty, gogle i resztę ubioru skoczka. Aby zdobyć fundusze, nasz skoczek powinien udać się do pracy, a w przyszłości po prostu występować w coraz to bardziej prestiżowych zawodach. Skoki narciarskie to dochodowa dyscyplina, ale nie dla amatorów! W wolnej chwili Ski Jumps zaprasza zawodników do baru, gdzie można zjeść i zregenerować siły.

ROZGRYWKA NA CAŁYM ŚWIECIE

Ski Jumps to gra online, w której rywalizacje toczą tysiące graczy na całym świecie. Skocznie narciarskie zostały odwzorowane bardzo dokładnie, prezentując nam to, czego doświadczyć mogą uczestnicy prawdziwych zawodów w skokach narciarskich. Do naszej dyspozycji oddano szereg różnych konkursów. Są tutaj nie tylko zawody Pucharu Świata, ale także inne, w tym konkursy drużynowe czy mistrzostwa. Dostać się do kadry narodowej? To możliwe!

Gra pozwala również na uczestniczenie w rozgrywce na dwóch serwerach. Nowe Igrzyska to propozycja dla początkujących, oraz graczy chcących zasmakować standardowego sezonu w skokach narciarskich. Dla bardziej doświadczonych przygotowano Szybki Turniej. W tym wypadku, gra zawiera taką samą ilość konkursów, lecz odbywają się one częściej. Całość rozgrywki jest skondensowana, co dostarcza niespotykanej wcześniej dynamiki. Wymaga również sporych umiejętności! Dodatkowo projekt został objęty Patronatem Medialnym przez znany serwis z grami Portal MMO.

Rozpocznij zabawę w Ski Jumps już dziś! Ta darmowa gra online o skokach narciarskich pozwala przeżyć karierę skoczka narciarskiego od samych początków, aż po największe zwycięstwa z graczami z całego świata.

ZOBACZ NAJNOWSZY TRAILER GRY


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              

Ostatnie artykuły:

fot. Freepik
fot. G DataTematy pokrewne:  

tag WLStag skoki narciarskietag ski jumpstag nowlstag nolstag gry online