Seriale i programy TVP na OnetVOD

22-11-2011, 11:51

Na Onecie będzie można oglądać takie hity z ramówki publicznego nadawcy, jak "The Voice of Poland", "Czas honoru" czy "M jak miłość" - jest to wynik podpisanej umowy Telewizji Polskiej i Onet o współpracy w zakresie udostępniania seriali i programów telewizyjnych produkcji TVP. Wszystkie materiały będą udostępniane bezpłatnie w modelu reklamowym.

W serwisie OnetVOD dostępne będą bezpłatnie odcinki aktualnych sezonów następujących pozycji programowych TVP: show muzycznego „The Voice of Poland”, telenoweli „M jak miłość”, serialu wojennego „Czas honoru”, sagi „Życie nad rozlewiskiem” z Joanną Brodzik w roli głównej, komedii „Rodzinka.pl”, szóstej serii kryminalno-obyczajowego „Ojca Mateusza”. Pierwsze odcinki będą dostępne w serwisie pod koniec listopada. Umowa obejmuje również seriale, które są dostępne w OnetVOD już od września, tj. najnowszą produkcję TVP1 „Rezydencja” oraz „Wiadomości z drugiej ręki” z Wojciechem Mecwaldowskim w roli głównej.

Równocześnie trwać będzie uzupełnianie biblioteki OnetVOD w pierwszej kolejności o archiwalne odcinki z sezonu jesień 2011, a następnie o wyemitowane wcześniej. OnetVOD ma udostępniać premierowe odcinki tuż po emisji w TVP.

Czytaj też: iplex.pl wzbogaca ofertę o filmy i seriale TVP

Onet wprowadza kolejne materiały TVP do swojej oferty
fot. Onet - Onet wprowadza kolejne materiały TVP do swojej oferty
Podpisanie umowy na udostępnianie filmów i seriali to kolejny krok we współpracy TVP i Onetu. Wcześniej, we wrześniu br., obie firmy porozumiały się co do tzw. „krótkiego” kontentu, dzięki czemu w serwisach należących do Onetu można oglądać najciekawsze fragmenty wybranych programów informacyjnych i publicystycznych ze wszystkich anten TVP.

- Podjęcie współpracy z największym polskim portalem internetowym w zakresie udostępniania seriali i programów telewizyjnych w modelu „wideo na żądanie” pozwoli jeszcze szerzej dystrybuować programy i seriale z oferty Telewizji Polskiej – podkreśla Marcin Oziewicz, dyrektor Ośrodka iTVP HD.

Obie spółki planują, że współpraca będzie miała charakter długoterminowy, a w przyszłości do serwisu Onetu trafią kolejne tytuły, których producentem jest TVP.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozwoju współpracy z TVP. Onet jest największą w polskiej sieci platformą dystrybucji profesjonalnych treści informacyjnych oraz rozrywkowych. Dzięki umowie z TVP nasi użytkownicy uzyskają dostęp do popularnych seriali i programów rozrywkowych produkowanych przez publicznego nadawcę - podsumowuje Robert Bednarski, COO i wiceprezes zarządu Grupy Onet.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy