Rozdajemy bezpłatne wejściówki na Startup Weekend Wrocław

PATRONAT MEDIALNY 14-05-2012, 21:05

Startup Weekend Wrocław odbędzie się 25-27 maja br. w Regionalnym Centrum Turystyki Biznesowej, które jest częścią kompleksu Hali Stulecia. Dla zainteresowanych mamy do wygrania 2 darmowe wejściówki na całą imprezę i 2 na niedzielny finał.

Czym jest Startup Weekend pisaliśmy w Dzienniku Internautów nieraz - podstawowym celem wydarzenia jest spotkanie osób posiadających umiejętności z zakresu programowania, grafiki i marketingu, które w grupach stworzą pomysł oraz fundamenty startupu mającego szansę stać się realnie funkcjonującym biznesem. Wszystko odbywa się podczas jednego weekendu. Pod koniec maja Startup Weekend zawita do Wrocławia.

Udział w wydarzeniu jest odpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Mamy jednak do wygrania bezpłatne wejściówki na wrocławski Startup Weekend - 1 dla programisty i 1 dla grafika. Dodatkowo przygotowaliśmy 2 nagrody pocieszenia w postaci wejściówek na niedzielny finał.

Zasady konkursu

  • Zainteresowani wygraniem wejściówek muszą poinformować o udziale w konkursie na swojej tablicy w serwisie Facebook lub Google+ (bądź w obu jednocześnie). W celu późniejszej weryfikacji wpis wraz z linkiem do tego artykułu powinien być udostępniony jako publiczny.

  • We wpisie uczestnik powinien w dowolny sposób zachęcić znajomych do wsparcia jego osoby. Wsparcie może się odbyć poprzez lajka/plusika, pozostawienie komentarza pod wpisem lub udostępnienie wpisu dalej.

  • Na zbieranie wsparcia uczestnicy konkursu mają 5 dni - zgłoszenia przyjmujemy do północy 15 maja (wtorek). W mailu wysłanym na adres redakcja@di24.pl należy wskazać, czy uczestnik stara się o wejściówkę dla grafika czy dla programisty. W temacie prosimy wpisać „konkurs SW Wrocław”, a w treści podać link do swego wpisu na FB lub Google+ (bądź obu).

  • Darmowe wejściówki na całą imprezę otrzymają programista i grafik, którym uda się uzyskać największe wsparcie. 2 wejściówki na niedzielny finał trafią do zdobywców kolejnych miejsc.

Wyniki zostaną ogłoszone 16 maja. Powodzenia!

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie: wroclaw.startupweekend.org
Bilety można kupić pod adresem: swwro.eventbrite.com

Czytaj także: Startup Weekend Wrocław - są jeszcze bilety do kupienia!


Źródło: DI24.pl
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy