Rewolucja Netii bez limitów

12-04-2011, 19:59

Nielimitowana prędkość internetu oraz nielimitowany telefon za 99,90 zł - to nowe oferty Netii, które mają wstrząsnąć rynkiem i dokonać jeśli nie rewolucji, to ewolucji z myślą o klientach.

Nowa oferta Netii związana jest z rebrandingiem i była zapowiadana podczas gali i prezentacji nowej-starej firmy kilka dni temu, o czym pisaliśmy w Dzienniku Internautów.

Już wcześniej w sieci pojawiły się przecieki, jakoby Netia miała wprowadzić ofertę „no limits” (bez limitów). Podstawowy pakiet No Limits w Netii to dostęp do internetu z maksymalną dostępną na danej linii prędkością (w przypadku BSA osiąganą do 30 dni od aktywacji) oraz taryfa Non Stop z nielimitowanymi połączeniami na krajowe telefony stacjonarne za 99,90 zł brutto (z e-fakturą).

>> Czytaj też: Miasteczko TP już w budowie

Sonda
Skorzystasz z nowej oferty Netii - No Limits?
  • tak
  • nie
  • nie - jestem związany z innym dostawcą
  • nie wiem
wyniki  komentarze

Zarówno internet, jak i telefon w pakiecie kosztują 49,95 zł. W zależności od technologii, pakiet jest oferowany do 6 miesięcy za połowę ceny, co w efekcie oznacza, że ceny dostępu do internetu rozpoczynają się od 25 zł/mies. W przypadku standardu NGA, gdzie Netia może świadczyć usługi telewizyjne (także jakości HD) w cenie 99,90 zł, będzie oferowana potrójna usługa (3play) z pakietem 30 kanałów TV.

Ceny usług dostępu do internetu i abonamentu Non Stop, kupowanych poza pakietem, będą kosztować 59,90 zł brutto miesięcznie (z e-fakturą), jednak do 3 miesięcy opłata jest obniżona do 29,95 zł.

W ramach nowej promocji umowy zawierane są na czas nieokreślony z odroczoną opłatą aktywacyjną. Opłata aktywacyjna (dla technologii kablowych - 300 zł brutto za internet i 123 zł za telefon) naliczana jest w momencie rezygnacji z usług. Z każdym kolejnym miesiącem w tej ofercie opłata aktywacyjna maleje o stałą miesięczną wartość aż do kwoty minimalnej 1 gr po 25 pełnych cyklach bilingowych korzystania z usługi.

>> Czytaj też: Niezdecydowani technicy Telekomunikacji Polskiej

Patrząc na ofertę internetu bez limitów i dodając do tego komunikat rzecznika o przepustowości linii, który przytoczyliśmy dziś w Dzienniku Internautów, całość zadziałała jak zapowiedź. Nowa oferta będzie dostępna w Netii od najbliższego czwartku (14.04.2011).


Źródło: Netia
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy