Program lojalnościowy Payback dla klientów Grupy TP

16-09-2009, 14:55

Telekomunikacja Polska i Orange udostępniły swoim klientom multipartnerski program lojalnościowy - Payback. Oznacza to, że za korzystanie z usług TP lub Orange, a także innych firm - partnerów programu, klienci będą otrzymywać punkty i wymieniać je na nagrody lub "płacić" nimi za produkty i usługi.

Aby zostać uczestnikiem programu, wystarczy pobrać z punktu sprzedaży TP lub Orange zestaw startowy z kartą. Zestaw jest również nieodpłatnie dostępny u takich partnerów, jak: Allegro, BP, Real i Mix Electronics. Zainteresowani mogą się też zarejestrować online na stronach internetowych m.in. TP, Orange oraz na Payback.pl

Klienci Orange mogą zbierać punkty Payback za terminowe opłacanie faktur za internet lub rozmowy (abonament, mix lub doładowanie karty prepaid). W promocji obowiązującej do końca roku punkty będą naliczane już od kwoty 25 zł. Za każde 2 zł wydane na wybrane usługi na konto klienta trafi 1 punkt.

Z kolei klienci TP mogą otrzymywać punkty za korzystanie z neostrady tp oraz usług telewizyjnych - jeśli w terminie uregulują rachunek, otrzymają 1 punkt za każde 2 zł wartości tych usług. Ponadto 300 punktów trafi na konto klienta, jeśli skorzysta z promocji „Internet z usługą TV i telefonią internetową w TP".

Dodatkowo, wszyscy użytkownicy dotychczasowych programów funkcjonujących w Grupie TP („o!" i „Profit") otrzymają 150 punktów powitalnych, jeśli zarejestrują się w programie Payback poprzez strony internetowe TP lub Orange do końca 2009 roku. Z kolei 50 punktów powitalnych otrzymają pozostali klienci TP i Orange, jeśli zarejestrują się w programie w ten sposób.

Punkty Payback będzie można wymieniać na usługi TP i Orange oraz pozostałych partnerów, a także na nagrody dostępne w katalogu nagród. Będzie je również można przekazać na cele charytatywne lub zamienić na mile w programie Miles&More.

Wszystkie punkty zebrane u różnych partnerów programu sumują się na jednym koncie - aktualne saldo można sprawdzać po zarejestrowaniu się na stronie internetowej Payback. Program lojalnościowy liczy obecnie 10 partnerów: Allegro, BP Polska, Bank Zachodni WBK, Fly.pl, Kolporter, Mix Electronics, Orange, Telekomunikacja Polska, grupa hotelowa Orbis oraz Real.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031