Prace konkursowe Doodle4Google na billboardach

22-06-2011, 10:21

Na 50 billboardach na terenie całej Polski zaprezentowane zostanie 10 finałowych prac wyłonionych w konkursie na logo Google. Zwycięski projekt zostanie zamieszczony na stronie głównej Google w dniu objęcia przez Polskę prezydencji w Unii Europejskiej.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Od kilku dni prace finalistów konkursu Doodle4Google można oglądać nie tylko w internecie. Galeria prac została zaprezentowana na 50 nośnikach reklamy zewnętrznej sieci Ströer na terenie całej Polski.

Zwycięska praca w konkursie Doodle4Google
fot. Google - Zwycięska praca w konkursie Doodle4Google
Konkurs zakończył się we wtorek, a zwycięzcą została Martyna Króliszewska z Murzasichla. Jej praca „Każdy wie, że w Polsce górale pod Giewontem wypasają owce” pojawi się na stronie google.pl 1 lipca 2011 roku, w dniu objęcia przez Polskę prezydencji w Unii Europejskiej.

Prezentacja prac konkursowych uczniów szkół z całej Polski na billboardach to pomysł na niestandardowe wykorzystanie nośników reklamowych, mający wspierać konkursowe głosowanie, zakończone w poniedziałek.

>> Czytaj też: Zagraj na Google Doodle jak Les Paul (podpowiadamy jak)

Laureatka konkursu otrzymała od Google stypendium na rozwój artystyczny w wysokości 15 tys. zł oraz zapewniła swojej szkole grant technologiczny w wysokości 25 tys. zł. Pozostali finaliści dostali sprzęt komputerowy oraz będą honorowymi gośćmi na ceremonii wręczenia nagród, która odbędzie się 21 czerwca w Warszawie.

Konkurs adresowany był do uczniów wszystkich szkół podstawowych w dwóch kategoriach wiekowych (klasy I-III i IV-VI). Spośród nadesłanych kilkunastu tysięcy prac jury w składzie: Tomasz Bagiński, nominowany do Nagród Akademii polski rysownik i animator, Przemek Bogdanowicz, Prezes Klubu Twórców Reklamy i dyrektor kreatywny agencji BBDO Warszawa, Fabio Cavallucci, Dyrektor Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie, Szymon Majewski, dziennikarz i prezenter telewizyjny oraz Marek Raczkowski, rysownik "Przekroju", wybrało 10 finałowych prac.

Więcej na stronie: google.pl/doodle4googleSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.