Platforma e-commerce w Onecie

24-10-2007, 22:46

Portal Onet.pl uruchomił serwis umożliwiający w prosty sposób założenie własnego sklepu internetowego.

Platforma działa w ramach serwisu iStore.pl. System ma budowę modularną, co pozwala klientom na rozbudowę własnego sklepu internetowego poprzez dołączanie kolejnych modułów.

Obecnie serwis dostępny jest w trzech wersjach: standard, advanced i super, które różnią się liczbą dostępnych modułów. Platforma obsługuje współpracę z serwisami obsługującymi płatności (m.in. mTransfer, PayPal, PayU czy AllPay), pasażami handlowymi polskich portali, możliwa jest również integracja z porównywarkami takimi jak Ceneo, Skąpiec czy 9sekund.

Dzierżawa oprogramowania obsługującego sklep internetowy, pozwala na znaczne ograniczenie kosztów elektronicznego biznesu w sieci, poprzez ograniczenie kosztów jego wytworzenia, serwisowania oraz rozbudowy zgodnej z postępującymi w Internecie trendami. Ceny są uzależnione od potrzeb klienta - mówi Michał Nowak, szef Marketplace Onet.pl.

W serwisie www.e-commerce.onet.pl dostępne są informacje potrzebne do założenia własnego e-sklepu oraz artykuły i porady, m.in. na temat bezpieczeństwa transakcji w sieci, prawnych aspektów prowadzenia sklepu internetowego oraz dane dotyczące rynku e-commerce.

Więcej informacji i demonstracyjną wersję sklepu znaleźć można na stronie onet.istore.pl.

Następny artykuł » zamknij

NBC opuszcza YouTube

Źródło: Onet.pl
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Onet.pltag e-commerce
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy