Ostatnia szansa, by zarejestrować się na HackFest

PATRONAT MEDIALNY 12-04-2012, 06:26

HackFest#3 już w najbliższy weekend (13-15 kwietnia) w Poznaniu, Bielsku-Białej i internecie. Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad udziałem, weźcie pod uwagę, że to ostatnia szansa na rejestrację i zdobycie nagród o łącznej wartości 10.000 zł.

Czym HackFest różni się od dobrze znanych i popularnych eventów tego typu?

HackFest to przede wszystkim technologiczne podejście do tematu tworzenia aplikacji internetowych. Programiści mają pełną swobodę w wyborze języka programowania. Organizatorzy wzięli pod uwagę, że podczas 48-godzinnego kodowania projekt ewoluuje, a długoterminowa rzeczywistość często rozmija się z pierwotnym pomysłem. Aplikacje ocenione zostaną w kategoriach, które dają szerokie pole do popisu wszystkim członkom zespołów. Premiowane dodatkowo będą aplikacje o najbardziej kreatywnym interfejsie czy najlepszym designie, ale również takie, które ułatwiają codzienne życie (czyli do „lifehackingu”) lub są po prostu - zgodnie z głosem Jurorów - najlepszą aplikacją.

HackFest 2012 - mentorzy

Mocnym akcentem imprezy jest część edukacyjna. Zaproszeni eksperci, reprezentujący różne obozy technologiczne, podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą podczas wykładów, a w czasie sesji mentorskich podpowiedzą, w jakim kierunku powinien rozwijać się projekt. Z punktu widzenia uczestników istotne powinno być, że rejestracja na HackFest jest bezpłatna, a Organizatorzy poza możliwością uczestnictwa onsite (równolegle w Poznaniu i Bielsku-Białej) umożliwiają zdalny udział w rywalizacji.

Tych, którzy nadal się wahają, być może przekona, że twórcy najlepszych aplikacji, wybranych w głosowaniu Jurorów, wygrają nagrody pieniężne. Eksperci z Poznańskiego Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości wyróżnią także aplikację, która ma szanse na komercyjny sukces. Preinkbuacja może zaprocentować wejściem kapitałowym nawet do kwoty 800 000 zł.

Nagrody dla uczestników zapewniają Internetowy Kantor i Grupa Allegro, a także Dell, Vitrualo, Peepcode, Postmark i Ageno.

Bezpłatna rejestracja na stronie hackfest.pl aktywna jest do czwartku włącznie, liczba miejsc ograniczona.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy