Ostatnia szansa, by zarejestrować się na HackFest

PATRONAT MEDIALNY 12-04-2012, 06:26

HackFest#3 już w najbliższy weekend (13-15 kwietnia) w Poznaniu, Bielsku-Białej i internecie. Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad udziałem, weźcie pod uwagę, że to ostatnia szansa na rejestrację i zdobycie nagród o łącznej wartości 10.000 zł.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Czym HackFest różni się od dobrze znanych i popularnych eventów tego typu?

HackFest to przede wszystkim technologiczne podejście do tematu tworzenia aplikacji internetowych. Programiści mają pełną swobodę w wyborze języka programowania. Organizatorzy wzięli pod uwagę, że podczas 48-godzinnego kodowania projekt ewoluuje, a długoterminowa rzeczywistość często rozmija się z pierwotnym pomysłem. Aplikacje ocenione zostaną w kategoriach, które dają szerokie pole do popisu wszystkim członkom zespołów. Premiowane dodatkowo będą aplikacje o najbardziej kreatywnym interfejsie czy najlepszym designie, ale również takie, które ułatwiają codzienne życie (czyli do „lifehackingu”) lub są po prostu - zgodnie z głosem Jurorów - najlepszą aplikacją.

HackFest 2012 - mentorzy

Mocnym akcentem imprezy jest część edukacyjna. Zaproszeni eksperci, reprezentujący różne obozy technologiczne, podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą podczas wykładów, a w czasie sesji mentorskich podpowiedzą, w jakim kierunku powinien rozwijać się projekt. Z punktu widzenia uczestników istotne powinno być, że rejestracja na HackFest jest bezpłatna, a Organizatorzy poza możliwością uczestnictwa onsite (równolegle w Poznaniu i Bielsku-Białej) umożliwiają zdalny udział w rywalizacji.

Tych, którzy nadal się wahają, być może przekona, że twórcy najlepszych aplikacji, wybranych w głosowaniu Jurorów, wygrają nagrody pieniężne. Eksperci z Poznańskiego Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości wyróżnią także aplikację, która ma szanse na komercyjny sukces. Preinkbuacja może zaprocentować wejściem kapitałowym nawet do kwoty 800 000 zł.

Nagrody dla uczestników zapewniają Internetowy Kantor i Grupa Allegro, a także Dell, Vitrualo, Peepcode, Postmark i Ageno.

Bezpłatna rejestracja na stronie hackfest.pl aktywna jest do czwartku włącznie, liczba miejsc ograniczona.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.