Odzyskiwanie SMS-ów z telefonu czy jest możliwe?

04-02-2020, 10:35

Czy zdarzyło ci się usunąć jakiegoś SMS-a, a po chwili bardzo żałowałeś / aś że został usunięty i zrobił byś wszystko żeby to cofnąć ? Jest to możliwe i wręcz pozorów nie jest trudne do wykonania.

Odzyskiwanie SMS-ów z telefonu

Okazuje się że nie wszystko stracone i usunięte SMS-y można przywrócić. Jak to zrobić, dowiesz się na tej stronie http://www.embiznes.pl/inne/odzyskiwanie-smsow/

Ale wyjaśnimy jak to wszystko się dzieje. Podobnie jest z odzyskiwaniem skasowanych zdjęć czy też innych plików o czym przeczytasz także na stronie plom.pl.

odzyskiwanie skasowanych zdjęć z telefonu

Odzyskiwanie skasowanych zdjęć z telefonu

Warto wiedzieć że jeżeli kasujesz jakieś pliki np w systemie Windows, to tak naprawdę nie kasujesz trwale, są one jedynie tak jak by ukrywane. Można to porównać do sprzątania w pokoju, gdzie zebrane śmieci chowasz pod dywan, teoretycznie jest czysto ponieważ śmieci nie widać, ale jednak jak podniesiesz dywan to one dalej tam są.

Jak odzyskać skasowany SMS

I tak samo jest z SMS - ami czy też skasowanymi zdjęciami czy też innymi plikami, są one jedynie wymazywane tak że ich nie widzisz, ale w dalszym ciągu bardzo łatwo można je odzyskać.

W linku, który podaliśmy dowiesz się dokładnie jak odzyskać wszystkie  skasowane SMS-y czy też skasowane zdjęcia i to zupełnie za darmo. Czasem zdarza się że przypadkiem zamiast zaznaczyć jednego czy kilka SMS-ów zaznacza ci się cała lista a po kliknięciu usuń, nie bardzo można to cofnąć.

Programy do odzyskiwania danych z telefonu

A jak się okazuje da się to zrobić i to w miarę prosty sposób. Najważniejsze po usunięciu SMS-ów czy też zdjęć, jest nie nadpisywanie miejsca a pamięci telefonu czy też karty pamięci, ponieważ to utrudni odzyskanie pliku bądź wręcz jest w stanie uniemożliwić jego odzyskanie jak pamięć była wielokrotnie nadopisywana po przez robienie nowych zdjęć, czy też pisanie nowych SMS-ów oraz wgrywanie innych plików.

Odzyskiwanie skasowanych SMS za darmo

Więc jak widzisz, pomimo usunięcia czy to wiadomości SMS czy też zdjęcia, filmiku czy innego pliku, nie wszystko jest stracone i można go w miarę łatwo odzyskać, wystarczy nie popełniać błędów w podstacji dalszego nadpisywania powierzchni dyskowej. Więcej szczegółowych informacji uzyskasz w podanym artykule.

Na stronie embiznes.pl znajdziesz także wiele ciekawych artykułów min. jak zabezpieczyć folder w androidzie na hasło czy też jak zlokalizować telefon komórkowy,


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl


Tematy pokrewne:  

tag odzyskiwanie SMS
To warto przeczytaćfot. elenabsl
fot. ink drop
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Maj 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Serwisy specjalne: