Nowy serwis o Euro 2012 od WP

22-08-2011, 19:35

W Wirtualnej Polsce powstał serwis dedykowany Mistrzostwom Europy w Piłce Nożnej. Choć do turnieju pozostało 10 miesięcy, żyjący rozgrywkami fani piłki nożnej znajdą w nim aktualizowane na bieżąco informacje.

Sonda
Przetestujesz deweloperską wersję Windows 8?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Serwis Euro 2012 ma być kompendium wiedzy o przygotowaniach i eliminacjach do mistrzostw, a także miejscach, gdzie toczyć się będą rozgrywki, zarówno w Polsce, jak i na Ukrainie. Witryna zawiera kategorię poświęconą wszystkim drużynom biorącym udział w eliminacjach. Dodatkowo z miesiąca na miesiąc serwis ma być rozbudowywany o kolejne, atrakcyjne dla kibiców funkcje i działy.

W serwisie euro2012.wp.pl wyodrębniono cztery zakładki „Eliminacje”, „Turniej”, „Miasta” oraz „Ekstra”. Pierwsza z nich ma obecnie szczególne znaczenie. O start w turnieju głównym rywalizuje 51 drużyn narodowych, od Albanii po Wyspy Owcze, dlatego najnowsze informacje o wszystkich zespołach, obok wyników meczów, mogą być dla kibiców szczególnie ważne.

>> Czytaj też: Euro 2012: policja namierzyła fałszywą stronę z biletami

W zakładce „Turniej” znajduje się m.in. szczegółowy terminarz rozgrywek, relacje ze wszystkich spotkań, sylwetki zawodników oraz tabela wyników. Prezentowane są też najnowsze wiadomości dotyczące kadry Franciszka Smudy, relacje na żywo z towarzyskich meczów reprezentacji Polski, zdjęcia, opinie i komentarze.

Serwis Euro 2012 od Wirtualnej Polski
fot. WP - Serwis Euro 2012 od Wirtualnej Polski
- Oprócz prezentacji wyników sportowych, informujemy, jak przygotowania do imprezy wpływają na rozwój naszego kraju. W zakładce „Miasta” można znaleźć m.in. listę planowanych inwestycji drogowych, kolejowych, hotelowych oraz ich aktualny status – podkreśla Rafał Miernik, kierownik Działu Sport. Obok podstawowego dossier o infrastrukturze dotyczącej Euro, przede wszystkim związanej ze stadionami, publikujemy najnowsze wiadomości z Gdańska, Poznania, Warszawy i Wrocławia, czyli miast-gospodarzy turnieju. Nie brakuje również informacji z Ukrainy – dodaje.

W sekcji „Ekstra” znajduje się m.in. dział „Magazyn”, gdzie prezentowane są artykuły, analizy, komentarze i wywiady oraz sekcja „12 zawodnik”, skierowana do kibiców polskiej reprezentacji. W tej zakładce znajdują się informacje istotne z punktu widzenia miłośników futbolu, w tym zgłaszana przez internautów lista miejsc, w których wspólnie można oglądać mecze reprezentacji.

Serwis dostępny jest pod adresem: euro2012.wp.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy