Nowy iPod przemówi

14-03-2009, 15:15

Nowy iPod jest nie tylko najmniejszym na świecie odtwarzaczem muzyki, ale także pierwszym mówiącym.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Firma Apple zaprezentowała w środę swoje najnowsze dziecko - najmniejszy na świecie odtwarzacz muzyki. iPod shuffle jest o połowę mniejszy od poprzedniej wersji, a także od baterii AA. Może jednak pomieścić aż 1000 piosenek (pojemność dysku to 4 GB). Odtwarzacz obsługuje się za pomocą przycisków zlokalizowanych na kablu ze słuchawkami.

Producent chwali się, że jest to także pierwszy odtwarzacz, który mówi. Greg Joswiak, odpowiedzialny za marketing iPhone'a i iPod'a, powiedział, że urządzenie czyta tytuły piosenek, list odtwarzania, a także imiona i nazwiska artystów wykonujących utwory. Jest ono w stanie rozpoznać 14 języków, w tym polski.

Dostępny jest w dwóch kolorach - srebrnym oraz czarnym. Jego bateria powinna wytrzymać 10 godzin. Urządzenie dostępne jest w internetowym sklepie Apple, a także w sklepach partnerskich firmy. Jego sugerowana cena to 79 dolarów.


Źródło: Apple


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.