Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

PARP: Szkolenia z telepracy

07-05-2010, 23:32

Czy i jak wprowadzać telepracę w przedsiębiorstwie? Czy telepraca to przyszłość firm i pracowników? Czy i jakie korzyści może odnieść pracodawca, stosując tę formę zatrudnienia? Na te i inne pytania będą odpowiadali podczas szkoleń dla firm trenerzy i doradcy realizujący na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) projekt "Telepraca – nowa forma organizacji pracy w przedsiębiorstwach".

robot sprzątający

reklama


Projekt „Telepraca – nowa forma organizacji pracy w przedsiębiorstwach”  jest dedykowany firmom małym i średnim, które chciałyby wprowadzić w swoim przedsiębiorstwie telepracę.

83 proc. przedsiębiorstw słyszało o telepracy, ale tylko 13 proc. ją stosuje - informuje PARP na swoich stronach internetowych. Agencja wychodzi z założenia, że barierą jest w tym przypadku brak odpowiedniej wiedzy na temat telepracy wśród polskich przedsiębiorców, stąd też decyzja o uruchomieniu szkoleń z zakresy telepracy.

>> Czytaj też: Polacy nie lubią telepracy

Dzięki zindywidualizowanemu podejściu do każdego przedsiębiorstwa, doradcy zatrudnieni przez PARP będą podpowiadać, jakie obszary funkcjonowania danej firmy można realizować na zasadzie telepracy, jakie predyspozycje i cechy muszą mieć pracownicy pracujący w tej formie, jak zarządzać wirtualnym zespołem pracowników, jak powierzać zadania i weryfikować ich realizację i oczywiście jakie konkretne korzyści będzie miała firma z zastosowania telepracy.

Projekt jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, dlatego też koszty szkoleń i doradztwa są minimalne.

Szczegóły na stronie www.telepraca.gov.pl

>> Czytaj też o telepracy na łamach DI


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              

Źródło: PARP