Na tym hackathonie moda połączy się z technologią

29-03-2018, 15:56

W dniach 6-8 kwietnia w Warszawie odbędzie się druga edycja modowo-technologicznego hackathonu GGC LAB. Celem wydarzenia będzie prototypowanie sklepów przyszłości w branży mody i nie tylko.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


W dobie ograniczania weekendowej sprzedaży w tradycyjnych galeriach handlowych należy szukać alternatywnych sposobów handlu, które z jednej strony dadzą możliwość automatyzacji i odciążenia pracowników, a z drugiej zdołają utrzymać poziom sprzedaży na satysfakcjonującym klienta oraz gospodarkę poziomie. Dlatego, w dniach 6-8 kwietnia w Campus Warsaw odbędzie się GGC LAB, druga edycja hackathonu modowo-technologicznego, organizowanego przez GeekGoesChic. Tym razem będzie on poświęcony tematowi sprzedaży.

>> Polecamy: http://znajdzlumpeks.pl

Celem tej inicjatywy jest szukanie nowych narzędzi handlu online i offline. Przez cały weekend branża mody oraz inżynierowie w małych grupach będą współtworzyć prototypy, które zostaną zaprezentowane podczas Demo Day 8 kwietnia. Dla najlepszych projektów przewidziane są nagrody w tym nagroda pieniężna.

Wydarzenie jest darmowe.

Źródło: GeekGoesChicSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.